Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki szereti a munkahelyét?

Ki szereti a munkahelyét?

Figyelt kérdés
Van közületek olyan, aki szeret bejárni a munkahelyére? (jó társaság, jó fizu, stb)
2018. nov. 20. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tarsasag tobbnyire jo, fizu se rossz, kozel is van, 38 nap szabi, korai nyugdijazas. Bolond lennek utalni.

Pedig a kozhiedelem szerint tiszta szivas ez a hely.

2018. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én szeretem a munkahelyemet

jobb szeretek otthonról dolgozni az irodai melót és a mellékest is, de bejárni sem rossz


sokat hülyéskedünk, van amikor érdekes témákat boncolgatunk, nyáron néha hideg van sajnos, de az elviselhető


szoktuk dobálni egymást labdával is :D


elég családias laza a hangulat sok esetben, persze van amikor kicsit idegeskedünk egy-egy feladaton, problémán, emberen :D

2018. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

8 voltam


Van olyan hely, ahol megnézik, hogy Te hogy mutatnál a csapatban; ami eléggé segíti, hogy a munkahelyét az ott dolgozó szeresse.


Pl jelentkeztem valahova, ahol nem csak a management döntött a sorsodról, hanem beültettek a irodába és egyrészt ott, a munkát, embereket, stb látva eldönthetted, hogy akarsz e ott lenni, plusz a kollégák is eldönthették, hogy akarnak e Veled dolgozni (mert pl érdeklődő vagy és lehet Veled beszélni vagy kb le se tojtad az egész process-t, amit próbáltak bemutatni, csak a telefonod nyomkodtad és csak a szabadságról meg a szünetekről tudtál kérdezgetni vagy kb ha olaszra jelentkeztél, de nem tudtál egy szót se kinyögni).

Ha a management azt modnja, hogy Te alkalmas vagy a pozició betöltésére, de megkérdezték a beosztottakat és azt mondták, hogy nagyon rossz kolléga lennél, nem vettek fel.

Ott, ahogy bementem, látszott, hogy mindenki jól érzi magát és családias a hangulat.


Ahol én vagyok, oda is behívják az interjúról az embert ugyanúgy, hogy lássa, Ő akarja e egyáltalán azt a munkát végezni vagy nem és mi is halljuk, hogy a nyelven, amire jelentkezett, meg tud e szólalni.


Ami még számít, az az, hogy a csapatnak minden tagja képes e csapattagként dolgozni, nincsenek e kilengések, (hogy valaki meg se adja másoknak a lehetőséget, hogy dolgozzanak, valaki meg beéri a minimummal és a többiek dolgoznak helyette is) - de ha mégis akad, azt a többi kolléga vagy a főnök tudja orvosolni. Ha a csaapt minden tagja csapattagként dolgozik, az nem veszi el senkinek a kedvét a munkahelyen való tartózkodástól. :)

2018. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de nem klasszikus alkalmazottként mdolgozom, hanem szolgaltatásban, székbérlettel. Nagyon jó a csapat, egész nap állatkodunk, megy a zene, a vendégeink is szeretik a hangulatot. Az se számít, hogy hogyan nézünk ki, még a főnök dícsér meg, ha őrültek vagyunk, amíg jó és lelkiismeretes munkát végzünk, max azért szól, ha kupi van.

Szabadságot 8 hetet kapok, de nyilván inkább dolgozom, mert akkor keresek pénzt, cserébe a munkaidőmet én osztom be.

Ha új kolléga jön, akkor a mi véleményünket is kikéri a főnök, fontos neki, hogy jó legyen a társaság, és mindenki kijöjjön egymással.

2018. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!