Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez csak nekem furcsa?

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Van egy lány 20 éves, akivel az egyik munkatarsam osszejott, de közben volt neki más is.Es kiderült, de elméletileg megbeszéltek, hogy a kollégám a másik lánnyal marad... Nos az elhagyott lány,jelentkezett hozzánk takaritónak.(eddig irodában dolgozott) és a főnök fel is vette. Most mindenkinek furcsa látni, hogy a lány aki az irodában volt, most takarítani fog. És érdekes hogy miért akar ott takarítani, ahol az a pasi van aki átverte? Ez nem furcsa? A lány nagyon kedves, már furcsán kedves. Vannak ilyen emberek? Mert nekem furcsa az egész..
2018. nov. 20. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Most mi a furcsa?


Hogy irodában dolgozott és most takarítani fog?


Ez van.


Nekem van egy mérnök diplomám, volt hogy villanyszerelőnek vettek fel, mondjuk sokáig nem tartott az biztos.


Sőt most is dolgoztam egy cégnél ahol voltak napok amikor takarítottam én is.


Ez van sajna, 1 évig kerestem állást, pénz rendben volt mondom akkor nem érdekel, ha kell takarítok, azt lesz ami lesz.


Mondjuk ez a hely is csődbe ment, kereshetek megint állást.

2018. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!