Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek az ilyen munkàltat...

Mit kezdjek az ilyen munkàltatóval:első telefonos beszélgetésben màr a személyes adataim kéri?

Figyelt kérdés

Még csak telefonon beszélgettünk.Az àllàshirdetésről érdeklődtem.Azt mondta, küldjem el emailben a személyes adataim,ami alapjàn majd napi melóra bejelenthet, meg màsolatot az iskolai bizonyitvànyokról.

Aztàn majd megbeszélünk egy próba napot.

Nos nem korai személyes adatokat kérni?? Mèg egy elbeszélgetés sem volt személyesen.


2018. nov. 22. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy már elküldd az adataidat, ez egy átverés!
2018. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt, csak mi személyesen is találkoztunk. Elkérte az adataimat, majd hív, hogy mikor menjek próbanapra, persze nem hívott.
2018. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tőlem is kérték már a találkozó előtt a bizonyítványaim másolatát és a hivatalos okirataim másolatát. Megadtam. Azóta is itt dolgozom és szeretem!


Vendéglátás.

2018. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Személyes adatokat minimum akkor kérnek, ha meg volt az interjú és jön a hívás, hogy felvettek. Amikor felvettek a jelenlegi helyemre, kiküldtek adatlapokat, kitöltöttem, visszaküldtem. Utána mentem szerződést aláírbi. Semmi több.
2018. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz, hogy próbanapra menj, be kell jelentenie alkalmi munkavállalónak, különben meg_aszhatják fekete munka miatt. Könyörgöm, nem a bankkártya számodat kéri pinkóddal együtt, hanem a neved, a születési dátumod és az anyád nevét.

De ha meg nem jelentene be akkor azért írnád a kérdést, hogy bent voltál próba napon, de semmi szerződést nem írtak róla

2018. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 voltam, azt javaslom, kutass kicsit a munkáltató után, kérdezz utána. Amikor külföldre akartam menni dolgozni én is utána kérdeztem (nem volt kedvem prostituálként végezni) - és így lettem figyelmeztetve, hogy az a ?cég? csaló.
2018. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűsített foglalkoztatás? Mert annál így megy.
2018. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy helyen biztonsági őr, portán,mi vettük fel a telót,el kellett kérnünk az adatokat,stb,ez alapján lett eldöntve ki a jobb(életkor,stb,),és ki jöhet próbanapra.
2018. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

milyen személyes adatot?

egy önélrajzban is sok személyes adat van

és bizonyítvány másolatot is szoktak kérni

2018. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!