Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első személyes találkozás?

Első személyes találkozás?

Figyelt kérdés

Mesélnétek olyan megtörtént eseteket, amikor valakivel interneten ismerkedtetek meg, elég sokáig beszélgettetek ott (akár évekig is), de csak később jött a személyes találkozás?

Itt most barátságról beszélek, nem szerelemről :) Szóval nem első randevú, hanem első baráti találkozás. Ennek függvényében fiú-fiú, lány-lány, lány-fiú találkozásokról is írhattok.

Izgultatok a találkozás előtt? Olyannak ismertétek meg személyesen a másikat, mint amilyen neten keresztül is volt? Csalódtatok-e benne?


2014. nov. 26. 14:17
 1/5 anonim válasza:

Regen world of tanks nevű játékon össze barátkoztam egy sráccal, ő akkor volt 22 én 14, folyamatosan tartottuk neten keresztül a kapcsolatot és rá egy évre találkoztunk.... ez volt kb. 5 éve. Azota találkozunk évente 3-4x. 19F

Es igen, izgultam :D

2014. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem két kapcsolatom is netről volt , tudom hogy az más de amúgy nagyon izgultam és kicsit félénk voltam:D és egy lánnyal ismerkedtem neten aki ott lakott mint én , elején félénk voltam aztán egyre jobban feloldottam , ne izgulj:) tudom konnyu mondani de ilyenkor en azt javaslom hogy skypoljatok elotte h halljatok egymas hangjat nekem skypon konyebb volt beszelgetni mint eloben es akkor eloben talan kicsit mar oldottabb leszel :)
2014. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg vagy 15 eve kezdtem el ebszelgetni egy meleg sraccal a randivonalon, de hogy miert enm tudom...aztan taliztunk es kiderult, hogy biszex, egy hires ember baratja volt, noe!!! nagyon intelligen es jokepu volt es egy elmeny volt vele beszelgetni, szangyon megkedveltuk egymast, parszor beultunk kavezni egyszer elmentunk szinhazba egyutt, mint baratok, aztan lemorzsolodtunk valahogy... en nagyon csoro is voltam abban az idoben , nehezen tudtam kovetni a draga beuleseket, az meg kellemetlen volt, hogy o fizessen mindig. Majd megporbalom megkeresne ennyi ev utan :) tehat nagyon kellemes meglepetes volt nekem O!
2014. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok, az lemaradt, hogy en no vagyok 37 eves! es bocsanat a sok felregepelesert!
2014. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már egy ideje barátkozok neten egy lánnyal és a napokban meglátogatom mert kórházban van megfigyelésen, mert néha hány, hasmenése van néha, de ettől függetlenül elmegyek :D
2014. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!