Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ebből a hat dologból...

Ha ebből a hat dologból lehetne választani, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

1.Kamionos

2.Buszsofőr

3.Biztonsági őr

4.Kidobó

5.Asztalos

6.Ipari gépész


Miért? Kor?



2018. nov. 28. 12:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ezekbol talan az asztalos a legjobb,de viszont erzek kell hozza. En az vagyok (azt hiszem...),de mivel nekem nincs érzékem hozzá ezért nem is megy nekem. Itt az a jó,hogy tenyleg nagyon nagy elmeny,mikor 3 darab pallóból keszítesz egy nagy szekrényt,de viszont annyira nehéz is.. foleg a feletkezeles. Az a legnehezebb,ha szepre akarod,de viszont a legsz*rabb munkat is gyonyoruve lehet tenni jó csiszolassal es elokeszitessel,de viszont a legjobb munkat is el lehet cseszni,ha azok rosszak.


Asztalosnak csak akkor menj,ha nem csak csolatasban tudsz gondolkodni,mert itt mindenhogy at kell latn8 amit csinalsz.

2018. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
csolatasban?
2018. dec. 11. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!