Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyorséttermi munkánál hamar...

Gyorséttermi munkánál hamar eltelik az idő?

Figyelt kérdés
Jövő héten kezdek és aggódok, hogy nem fogom bírni és szenvedni fogok
2018. dec. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem lesz időd szenvedni, mert amikor nem a főnök csicskáztat, akkor a vendég szivat, főleg kis süldő cigányok, akik tudják, hogy úgysem lépsz az arcukba a kamerák miatt.


Nálunk volt olyan, hogy a WC-ben elestek... :)

2018. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy forgalom van,a tempót nem fogod bírni.Szóval csak úgy repül majd az idő.
2018. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Repül az idő, mert ott, ha pangás van és megállsz emiatt, megy a főnök azonnal (vagy egy régebb óta ott dolgozó), hogy "Te mit ácsorogsz? Találd fel magad!" és felsorol pár tippnek álcázott parancsot, hogy mit tudnál csinálni. Ha meg azt mondod, hogy azok már készen vannak, akkor elmondja, hogy "igen, de hanyagul" és csináld újra, vagy sorolja tovább a teendőket. Kettőt pislogsz és műszak vége van. Nem lesz olyan, hogy szétunod az agyad és majd megőrülsz, de a műszak vége messze még...


Üdv., Egy volt gyorséttermi alkalazott

2018. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd. Sokáig csináltam. Minden nap egy örökkévaló szpásnak tűnt.
2018. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Elképesztő, hogy mindig van valami hülye aki ilyeneket elvállal.
2018. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó. Én is elvállaltam, de 3 óra után leléptem, mert nonszensz volt az egész.
2018. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első 3 nap volt a vízválasztó. Iszonyat lassan telik az idő, jön a rendelés, csinálod, pörögsz, kész leszel és ránézel az órára:2 perc telt el...pedig te legalább 10-nek érezted. :(

Amúgy meg lehet szokni ,ha lehet, délelőttre menj. Szrabbul fizet, de gyorsabban telik az idő.

2018. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!