Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyi jogaim...

Milyen munkahelyi jogaim vannak? Ha az én főnököm nem tesz semmit mit tehetek én ez ellen? A többi lent

Figyelt kérdés
Az a gondom,h én 1 külsős cég által dolgozok 1 munka helyen ahol ennek a munkahelynek az igazgatója (aki nem is az én főnököm)nagyon bunkó hangnembe beszél velem amióta ott dolgozok.Ha valami nem tetszik neki egyből nagyon arrogáns sértő hangnembe kiabál velem ott ahol éppen ér.Nem azt csinálja mind amit kéne h be hívat az irodájába hanem ha kell a folyosó kellős közepén üvölt amit én nagyon megalázónak tartok.Én úgy érzem h vanak személyi jogaim amiket ő rendesen meg sért.Akár menyire ő ott a góré nincs joga ahhoz h úgy beszéljen velem ahogy mert alkalmazott vagyok nem pedig a kutyája.Meg nekem a takarító cég vezetője a főnököm nem pedig a helyé ahol dolgozok.Az h meg mondja h ez el maradt az oké de a hangnem az egyáltalán nem.Már beszéltem erről az én főnökömmel de nem történt változás.Mit tudok tenni h az a másik normálisabb hangnembe szóljon hozzám?Mik a jogaim ilyen esetben?Írhatok a nőről elmarasztaló újság cikket v szóljak a feletteseinek.

2018. dec. 6. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolgozz úgy, hogy ne legyen oka az ottani vezetőnek reklamálnia nálad. Persze, az ordibálás ekkor sem jogos.

Normál hangnemben közöld vele, ha halkabban teszi meg az észrevételeit, azt is megérted, mert jó a hallásod.

2018. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valami nem tetszik neki egyből nagyon arrogáns sértő hangnembe kiabál velem ott ahol éppen ér.

Nem azt csinálja mind amit kéne h be hívat az irodájába hanem ha kell a folyosó kellős közepén üvölt amit én nagyon megalázónak tartok.


- Mégegyszer kiabálsz velem, kivágom a nyelvedet!

2018. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!