Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért pont pénteken jönnek a...

Miért pont pénteken jönnek a szülők a legkésőbb a gyerekekért az oviba?

Figyelt kérdés
Óvónő vagyok és megfigyeltem,hogy mindig a pénteki nap az, amikor a legkésőbb jönnek a gyerekekért. Olyan jó lenne pedig legalább egyszer hamarabb hazajutni. Magánitézményben dolgozom tehát mi egész nap itt vagyunk.
2018. dec. 7. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom ilyenkor bevásárolnak hét végére a gyerek nélkül, mert gyerekkel dupla annyi idö és rengeteg idegeskedés.
2018. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Még kihasználják az alkalmat a bevásárlásra (úgy, hogy ott szaladgál a gyerek a boltban vagy nyűgösködik nem igazán tudnák rendesen illetve nem biztos, hogy valakit fel tudnak kérni, hogy vigyázzanak rá)


Mivel jön a hétvége sok munkahelyen muszáj bent maradni kicsit tovább


Nekem nincs gyerekem, de ezeket tudom elképzelni.

2018. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy péntekent szoktak lenni az ilyen munka utáni kis összeülések, lehet, hogy a beosztott beugrik egy ilyenre és utána megy a gyerekéért. De ez már a ritkább eset
2018. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom ilyenkor van nekik is egy kis szabad idejük amit ismerősökkel, barátokkal tudnak tölteni.
2018. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Aki kurtizánnak áll ne csodálkozzon ha szexuális aktusban lesz része. Azért egy óvónőnek nem kell megszakadnia a munkában, szóval nem kell nyávogni.
2018. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Ilyenkor imádkoznak, hogy túléljék a hétvégét, amit megszakítás nélkül a drága, imádott gyermekkel kell tölteniük. És húzzák az időt, amíg csak lehet, mert utálják a gondolatot, hogy a következő két napon nem lehet reggeltől-délutánig más nyakára sózni. Bevásárlás, jó duma, van házhozszállítás, meg addig vigyázhat más a gyerekre... egyszerűen csak nem akarják korán elvinni, hogy addig se őket nyúzza a kis csoda.
2018. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

#6: szegény gyerekeid sajnálom ha így gondolkodsz róluk.


Nyilván meg van az oka miért mennek később, de biztos nem az, hogy utálják a saját gyerekeiket.

Egy gyerek az csupa öröm és boldogság. Minél több annál jobb.

2018. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függetlenül, hogy kit mennyire szeretünk, mindenkinek szüksége van "én időre", kikapcsolódásra.
2018. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, de a péntek mindig húzós a munkahelyen, mert a főnököm hétvégén is dolgozik, és ezért el kell látni az összes anyaggal, amire ehhez szüksége lesz.
2018. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!