Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Helyes dolog ezért pénzt...

Helyes dolog ezért pénzt venni el a tanulóktól?

Figyelt kérdés

Kulföldön tanulok szakacsmesterseget es mindennap fözunk par órát a suliban

A szakacs, aki vezeti a tanfolyamot , tulaj a cegben ( magansuli ) es az államtól kap csomó penzt utanunk

Miutan fözunk , megvan az ebed , utana adagolja a tanar az etelt , a szakacs, es keri a listat , hogy hányan fogunk enni , mivelhogy PÉNZÉRT akarja nekunk eladni , amit megföztunk . Kiporciózza, nem lehet barmennyit enni , kb 300-400 gramm egy adag kaja es 4 euró körul kér érte

Mi diakok vagyunk es csórók , ö meg a mi hatunkon akar nyereszkedni

Ajanlgatja, hogy vegyétek , nézzétek milyen finom , utana meg kerdi a penzeket , hogy mikor adjuk

Akinek nincs penze , az nyeldekel

Szerintem ez nem szép dolog , hogy a diakok altal fözött kotyvalékokat penzert akarja eladni

Plusz hogy egeszidös kepzes nem lehet mellette dolgozni

Ki hogy látja?



2018. dec. 11. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Kint te csak egy jöttment vagy. Hq nem tetszik takarodhatsz hazafelé.
2018. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Semmi köze a kerdesemhez ennek a valasznak

Azonkivul ezt nem szemelyszerint velem csinalja, hanem azokkal is akik idevalósiak

2018. dec. 11. 16:25
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Pénzt kér amiért ott eszel? Jaj te szegény.
2018. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ja hogy a munka már büdös, én kérek elnézést... dehogynem lehet dolgozni mellette, csak ahhoz meg kéne erőltetni magad.
2018. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Cute_Psychopata ***** válasza:
92%
Hát, én ugy gondolom hogy ez az ember egy fasz. Remélem nem vagy hülye és nem fizetsz 300-400 grammért 4 eurot. :D
2018. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Az alapanyagokat ki állja?Ő vagy az iskola?Van tandîj?

Ha az iskola finanszírozza a főzéseket, esetleg benne van a tandjíban amit befizettek,akkor bizony ez a saját zsebecskéjébe vàndorol.

2018. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem kapsz ingyenkaját és emiatt hőbörögsz? Tipikus magyar ember külföldön...
2018. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Reggel 8 tol delutan fel ötig tart a kurzus , mindennap

Tehat nem nagyon lehet dolgozni mellette

Szerintem amit a diakok föznek , azt utana illene nekik utana ingyen felkinalni .

Az alapanyagokat nem tudom ki veszi , a ceg vagy az allam

2018. dec. 11. 16:48
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

" es az államtól kap csomó penzt utanunk"


Azért nem háborogsz hogy nem ad nektek a pénzből?

2018. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha díja van a sulinak, nem állami, akkor abba illene beleszámolni azt is, hogy magad fogyasztod el, amit a gyakorlaton keszítettél, és csak az azon felül kért adagra számolni árat. Ez itthon is így volt, ahol én tanultam anno. Ha viszont neked semmibe sem kerül az oktatás, illetve a gyakorlati alapanyagok árat nem fizettetik ki előre, akkor nyilván nem jogos, hogy abból bármi jár a tanulóknak.

Itthon is csak nappali tagozatos, állami iskolákban tanuló szakácsoknak van lehetőségük ingyen, sőt, ösztöndíjjal, gyakorlati helyről még tanulói szerződéssel fizetést is kapva tanulni. Ez egy drága szakma, sajnos ez van.

2018. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!