Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tehetek? Mit tehetek vele...

Mi tehetek? Mit tehetek vele szemben?

Figyelt kérdés

Az előző héten volt egy csapatépítő tréning, amin nem vettem részt betegség végett. Ez abból állt, hogy egy szabadidős foglalkozáson vettek részt a többiek, majd egy munkatársamhoz mentek enni-inni, közben Mikulás-ajándékozás volt a szokásos húzásos alapon.

Ezóta a kolléga nagyon fura velem szemben, állandóan ugyanazt a zenét hallgatja - mellettem ül -, közben mondja, hogy "na most ez és ez jön, bár már ismeritek", stb., ugyanakkor örül, ha feszkó van az irodában (minden infóról tud), nagyon pörög, beszólogat (fricskázik).


Az a baj, hogy van hozzá partnere. Ők nők, én férfi vagyok.



2018. dec. 15. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mibőlgondoltad, hogy ez a viselkedés csak és kizárólag neked szól?

Ha nem foglalkozik vele valaki, egy idő után abbahagyják. A "nem foglalkozik vele" azt nem úgy értem, hogy "nem mer visszaszólni, de az idegesség látszik rajta", hanem lepereg róla.

2018. dec. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy nekem szól, mert korábban ez nem volt tőle, másrészt a barinőjével utalnak rá, hogy elrontanak engem és hasonlók - tény, hogy merev gondolkodású vagyok.

Sokszor volt már, hogy nem foglalkoztam ilyen dolgokkal, de az lett az eredménye, hogy 2×-es sebességre kapcsoltak mindneki minden hasonló esetben.

2018. dec. 15. 07:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kevés az infó. Pontosan mi is zavar? Amit csinálnak az hogy kapcsolódik ahhoz hogy te betegség miatt nem voltál azon a sz*ron? Mivel bántanak téged?
2018. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy olyan dolgot tesz(nek), amit a rendezvény előtt nem tettek: direkt ugyanaz a zene hallgatása szinte végtelenítve, a fricskázás, ezek által nem lehet nagyon figyelni a munkára, meg tudatosan mondják, hogy használjak füldugót (nem mondom ki, hogy zavar a cirkuszuk, de most nálunk is „hajrá” van, figyelni kell). Ezen személyeknél fontos az összetartozás, a barátság, nekem meg ez semmit sem jelent (a betegség miatti rendezvényre értve).
2018. dec. 15. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, vagy tojd le őket tényleg, vagy ha az nem megy vagy nem megoldás, akkor kérdezz rá őszintén hogy ezt miért csinálják
2018. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szólj a felettesednek, hogy ha tévesztesz akkor az a hangos zenétől lesz..

huuh de szétcsapnék köztetek, az ilyen nyomik hoznak szégyent minden cégre..

2018. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A "nem foglalkozom velük" nem feltétlenül jó megoldás. Én is próbáltam ezt fúrós kollégákkal, és erre annál jobban csinálták, mert hogy hátha majd egyszer elegem lesz, és felmondok. Szerintem szólj a főnöknek!
2018. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden társaságban van legalább egy ilyen, aki a lelki nyomorát a hierarchiában legalul állón próbálja kicsit enyhíteni. Mivel nem mentél a nagy karácsonyi egymásraborulásra el, ezért úgy gondolja, hogy most te vagy az.

A legjobb, amit tehetsz, hogy elengeded magad mellett, ahogy írták, bár ettől még egyáltalán nem fog leszállni rólad, csak akkor, ha talált magának más játékot.

2018. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!