Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerintem kellemetlen ez...

Csak szerintem kellemetlen ez így?

Figyelt kérdés

3 hónapja dolgozom az új munkahelyemen. Az osztáyon 15-en vagyunk egy helyiségben. Karácsonyi húzást tartottak, és engem meg egy szintén új kolléganőt teljesen kihagytak. Most épp zajlik az osztályon az ajándékozás az irodában, az a 13 ember osztogatja egymásnak, mi meg a kolléganővel ülünk ugyanabban a helyiségben és dolgozunk.


Bevallom, nekem ez rosszul esett. Elég kirekesztőnek érzem. Ti nem éreznétek annak? Ha én vagyok érzékeny, nyugodtan mondjátok.


2018. dec. 19. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne, de szerintem ne keríts neki túl nagy feneket. Ők már összeszokott társaság, ti meg teljesen újak vagytok. Ettől még elhiszem, hogy nagyon vacak érzés, de valahol megértem a kollegákat is meg az ilyen helyzeteket.

Ha jövőre még mindig ott lesztek, tuti, ti is benne lesztek a húzásban.

Én tavaly szeptemberben kezdtem új helyen dolgozni, karácsonykor a kollegák megajándékozták egymást, de engem nem, mert totál új voltam. Fura volt, de túltettem magam rajta. És idén már én is kaptam ajándékot, Mikulásra is. Nem számítottam rá, de egy nap késéssel viszonoztam is, örültek neki. És most karira már készültem. Be vannak csomagolva az apróságok, és csütörtökön viszem magammal. Biztos vagyok benne, hogy a kollegák is készülnek.

2018. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, én már úgy éreztem,hogy a csapat része vagyok, mégis kihagytak mert új vagyok.

Hát ez ilyen, nem tudsz mit csinálni. :/ Sajnos akik később mennek és még újak, mindig máshogy vannak kezelve.

Majd ha lesz más új ,akkor ccserélődik ez a körforgás..

2018. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem "kellemetlen", ez bunkóság!
2018. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, hogy újak vagyunk, nem ismerjük annyira egymást. Lehet így egyszerűbb volt elintézni.


De valahogy mégis jól esett volna egy: Lányok, tudjuk, hogy nem régóta vagytok itt, de esetleg van kedvetek részt venni a karácsonyi húzáson?


Vagy bármi :)

2018. dec. 19. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság. Sosem értettem hogy mi a jó a kollégás karácsonyozásban, szerintem bőven elég lenne egy "kellemes ünnepeket" kimondani 22-én. Erre meg megy az idegeskedés meg a kibeszélés "te ez egy 500 forintos bögrét vett nekem ajándékba"
2018. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem anno megkérdeztek, én mondtam hogy se húzni nem szeretnék, se húzható nem szeretnék, mert nem ismerek szinte még senki, de az ajándékozásos bulin részt vettem.

Nem is értem ezt, hogy ti ketten meg ott dolgoztok..pff ez tényleg szemét dolog

2018. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!