Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire vagytok közeli...

Ti mennyire vagytok közeli viszonyban a főnökötökkel és a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. mennyit beszélgettek nem-munka ügyben, összejártok-e munkán kívül, megy-e a rihi-röhi, vagy inkább távolságtartóak vagytok velük?
2018. dec. 29. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kisebb varos, par kollegamat kb az ovi ota ismerem. Masokkal is meg siman osszehaverkodtam.

Igazabol a munka sokszor csak másodlagos tema. 2006 ota dolgozom itt, es bar neha paran el mennek, máskor ujak jonnek, soha senki sem volt tavolsagtarto. Megvan a haverkodas, a rohoges, az egy asztalnal evés, kb olyan szinten, hogy azt is tudjuk ki mit vett a gyerekenek karacsonyra.

Munkaba járásnal sokszor fuvarozzuk egymast, melo utan sorozes, pizza sima ugy.

Par eve mig egyedul laktam olyat isncsinaltunk hogy kijottunk melobol es hazibuli volt nalam.

El nem tudnam kepzelni hogy tavolsagtartoak legyunk. Unalmasabb lenne minden.

Még szerencse hogy a #7-eshez hasonló emberek ritkan vannak errefele.

Logisztikai katonai alakulat, nem Magyarorszag.

2018. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég baráti a viszonyunk, 20an dolgozunk együtt. Sokat járunk el sörözni, kirándulni, vásárolni, ide-oda. Ha van vmi céges esemény, mindig összebeszélünk, hogy ki kit visz haza. A lényegesebb történéseket tudjuk egymásról. Informatikai cég, 22-40 közötti mindenki. 26/N
2018. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Szinte semennyire. És hálistennek, itt Hollandban ezt tolerálják is, hazánkkal ellentétben, ahol akár kirúgatási indok is lehet, ha valaki nem trécsel.
2018. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző. Ha valaki külföldön él, és kritikát mer mondani Magyarországról, rögtön lepontozza valaki. Bűn az, ha valaki nem áltatja magát?
2018. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem vagyunk közeli viszonyban. Munkaidőn kívül nem találkozom velük, ünnepek alkalmával (névnap, születésnap, össznépi sátoros ünnepek) sem köszöntök senkit, csak akkor, ha az esemény éppen munkaidőre esik. A telefonszámukat sem tudom, csak a közvetlen vezetőmé van meg, hogy tudjak neki szólni, ha valami miatt késnék.
2018. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokan haverkodnak,beszélnek-találkoznak munkán kívül,én ebből nem kérek,köszönöm.Valamennyit tudnak rólam,általános dolgokat,de ennyi,más dolga sem érdekel igazán.A főnökömmel viszont baráti a viszonyunk,így alakult,de csak azért mert őt értelmesebbnek tartom a többinél.
2018. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A kozvetlen feletteseimmel joban vagyok es nehany kollegammal is, szoktunk munkan kivul is osszejarni, egyutt unnepeljuk az ujevet is paran. Nekem munkahelyen kivul nem szoktak barataim lenni, altalaban munkahelyen baratkozom azzal, akit ertelmesnek es jofejnek tartok. Nekem ez igy idealis, mert elegge bele tudom elni magamat a munkamba, es kollegakkal mindig lehet a munkarol is beszelni, mig masokkal nem igazan, mert nem ertik, vagy nem erdekli oket, stb. Szoval en jobban szeretem a kollega-haverokat.
2018. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1-2 emberrel nagyon szívesen beszélgetek privátban is, de a többiekkel a létező legkevesebbet.


Jobb a távolság, párszor kibukott már, melyik mennyire kétszínű és mennyire szeret bekavarni...

2018. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A főnököm nagyon kedves, közvetlen mindenkivel, de nekem eszembe se jutna rihi-röhizni vele, annak ellenére, hogy sok ember nem tartja meg vele az egészséges két lépés távot. Nekem attól még a főnököm, felnézek rá, jófejnek tartom, de eszembe se jutna együtt röhögni vele.

Kollégák közül akikkel szimpatizálok, sokat nevetünk, mert elég monoton a munkafolyamatunk, beszélgetéssel, viccelődéssel dobjuk fel a dolgot. Karácsonykor általában összejárunk, de a közelebbi barátnőmmel, aki egyben a közvetlen kollégám, vele rendszeresen eljárunk programokat szervezni.

A közömbös, vagy unszimpatikus kollégáimmal már rég nem keresem a hangot, inkább csak munkával kapcsolatban állok szóba.

2018. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!