Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi béremelést kaptok...

Mennyi béremelést kaptok 19-ben? Én már tudom

Figyelt kérdés

Nekem persze könnyű mert én annyit kapok mint az elmúlt 6 évben mindig. A nagy nullát.

De mások?


2018. dec. 31. 14:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, jövőre egész biztos lesz fizetés emelésed.
2018. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

" jövőre egész biztos lesz fizetés emelésed."


Már miért lenne biztos???? Ja és kb 3 óra múlva jövőre van.... akkor kapkodnia kell a főnöknek....

2018. dec. 31. 20:38
 13/29 anonim ***** válasza:
2020-ra gondoltam, és azért biztos, mert a minimálbér megfogja haladni a fizetésedet. Így onnantól a minimálbért kell kapnod.
2019. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Naiv vagy de nagyon. Majd áttesznek papíron 6 órásba (de ugyanúgy 8at kel majd járni) és máris nem kell emelnie semmit mert csak 6 órára fizet majd bért.
2019. jan. 1. 13:02
 15/29 anonim ***** válasza:
#14: Ebbe Te belemennél? Akkor ott nem csak a munkáltató a hibás. Mi a szakmád? Merre laksz?
2019. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"#14: Ebbe Te belemennél"


megint csak naiv vagy de iszonyatosan.


Mi az hgy "belemegyek"??? Szerinted majd a főnök kikéri a hozzájárulásomat??? Nem, ez úgy működik majd ahogy itt minden hogy holnaptól ez van, hanem tetszik húzzál el.

Nem kérdezi senki belemész-e. Maradzs vagy mész.


Naiv vagy!!

2019. jan. 1. 15:29
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok naiv. Te vagy naiv. Féltesz egy ilyen ócska állást, ezért hagyod hogy úgy bánjanak veled, mint a kutyával. Aligha nehéz ennél jobb munkahelyet találni. Lehet jobban járnál, ha kirúgnának. Bár még mindig nem írtad mi a szakmád és, hogy hol laksz. Így elég nehéz belőni a lehetőségeket.
2019. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Lehet jobban járnál, ha kirúgnának"


Na ez az egy amitől itt nem kell féljek. Olyan hiány van hogy itt ki nem rúfnak senkit, a főnök meg is mondjak akinek nem oké valami az húzzon el.

És kész.

És el is húznak mondjukn pár éve voltunk 40en most vagyunk tizenpáran vagyis az emberek zöme háromnegyede elpárolgott.


De azt hiszed a főnök bármit is változtazott? Semmit.

Így megy amíg megy ha végképp elfogy az igabarom akkor meg bezár. Nem fog változtatni.

2019. jan. 1. 15:56
 19/29 anonim ***** válasza:
Te akkor miért nem húzol el? Minek ragaszkodsz egy ilyen munkahelyhez?
2019. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

"Te akkor miért nem húzol el?"


Hova? AKinek van hova menni az megy akinek nincs a marad.

Én ugan hova is menjek? Közmunkásnak? Máshova nem kellek, az meg olyan szar hogy akkor inkább maradok.

2019. jan. 1. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!