Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi béremelést kaptok...

Mennyi béremelést kaptok 19-ben? Én már tudom

Figyelt kérdés

Nekem persze könnyű mert én annyit kapok mint az elmúlt 6 évben mindig. A nagy nullát.

De mások?


2018. dec. 31. 14:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Talán akiknek van hova menni, valamit jobban csinálnak mint Te. Ezek szerint mégse lehetetlen jobbat találni, ha ilyen sokan elmentek. Fejleszd magad.
2019. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A szakmád amúgy még mindig nem írtad le, nem tudom mit kell rajta szégyellni. Ez egy anonym oldal.
2019. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"A szakmád amúgy még mindig nem írtad le, nem tudom mit kell rajta szégyellni."


Könyvtár levéltár (2x egyetem...). Levéltárosként soha 1 napot se dolgoztam, könyvtáros meg voltam és onnan jöttem erre a "remek" helyre mert ott még annyit se kaptam mint itt.

2019. jan. 1. 16:34
 24/29 A kérdező kommentje:
És ha most visszamennék könyvtárosnak esélyem se lenne. legalább 100 könyvtáros van várólistán csak Bp-en akik csak arra várnak hogy megüresedjen valahol egy heyl.
2019. jan. 1. 16:35
 25/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezzel a szakmával nem lehet nagyon béremelést kikényszeríteni... Nem a legkeresettebb szakma, ami van az állami szféra, és a helyedre van 200 ember, aki akár kevesebbért is elvállalná.


Keress más munkát, nem csak könyvtáros meg levéltáros lehetsz.

2019. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nalázska, aki nem dolgozik, annak nem is kár emelés
2019. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

", ami van az állami szféra, és a helyedre van 200 ember, aki akár kevesebbért is elvállalná."


Csakhoyg épp az állami szféra az ahol nem úgy műkdöik hogy kevsebbért is vállalná mert ott fix bértábla van és nem alku kérdése a bér se pozitív se negatív értelemben

2019. jan. 1. 19:34
 28/29 anonim ***** válasza:

8%-ot.

Garantált bérmininumot kapom.

2019. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
És jelenleg hol,milyen munkakörben dolgozol?
2019. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!