Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentem állásinterjúra és...

Elmentem állásinterjúra és ott se maradtam hanem sarkon fordultam a többi jelölt miatt-csinálttaok már ilyet?

Figyelt kérdés

Állást keresek szórom az életrajzomat bele a világba.

Felhívtak telefonon egy helyről hogy nagyon tetszett az életrajzom és menjek be interjúra. Időpont adott oké megyek.

Odamegyek és ott vár még 5 csóka mint kiderült ugyanerre az állásra hívták be őket.

Végignéztem rajtuk (nem beszéltem vbelük egy szót se) és sarkon fordultam.

Ezek mellett (kikent kifent libák) én labdába nem rúgok. Ha a cégnek ez a khm típus kell (esze semmi de jól néz ki) akkor én oda minek kellek.


Ti csináltatok már ilyet? hogy behívtak interjúra és be se mentetek hanem még a nulladik lépcsőben elhúztatok?


2019. jan. 2. 11:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Nekem is az a benyomasom, de itt? Azt hittem ez az "onbizalomhianyos, sirjunk egyutt mantrazas" csak a felnott kapcsolatoknal van. Munkahely topicban igazi inyencseg nekem.
2019. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Ebben semmi önbizalomhiány nincs, mint ahogy az se önbizalomhiány ha nem állok be olimpiai bajnok futók közé futóversenyre noha magam is rendszeresen futok tehát elvileg beállhatok de tisztában vagyok a súlycsoportokkal....

nem állok le trabanttal a béenvék közé versenyezni mert csak egy vége lehet a dolognka. Leégés.


Ez NEM önbizalomhiány ez realis szemléletmód.

2019. jan. 2. 14:38
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van, csak mondjuk egy trabant es BMW kozt egyertelmu a kulonbseg első ránézésre, plusz van mindenkiben hattertudas ezekrol az autokrol, emberek kozti tudásban ez nem így van. A tudas nem lathato kulso jegyekben, de meg egy interju is keves, nem veletlen vannak 2-3 fordulos interjuk komolyabb helyeken. A kerdesemre egyebkent nem kaptam valaszt, az onbizalomhianyra ugrottal rogton. Te tudod, nekem vegulis mindegy, hogy te hogy erzed magad, neked nem mindegy. Ha neked jo igy, biztosan talalsz partnereket, akikkel egyutt sajnalhatjatok magatokat a kepzelt vilagkepetekben.
2019. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez igenis önbizalomhiány, nagy hiba, hogy ezt nem látod be.

Honnan tudod, ők milyenek? Honnan tudod, hogy van-e tapasztalatuk? Honnan tudod, hogy szerepeltek?

MINDEN munkahelyen lesz minimum egy vetélytársad, de ismételten, ilyen mentalitással nem lesz állásod.

A reális hozzáállás az lett volna, ha maradsz és kihozod a legjobbat magadból.

2019. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

"ilyen mentalitással nem lesz állásod."


Vicces hogy ez másodjára hangzik el.... VAN ÁLLÁSOM most is.


Mint ahogy mindig is volt csak nem mindegy hol és mi.

Ezen akarok változtatni.

De honnan veszitek hogy soha nem lesz állásom?

Van állásom, voltam már 100 helyen meg még leszek is.

Sose volt gond új helyet találni csak a kérdés mit és mennyiért na ez a nem mindegy.

2019. jan. 2. 16:06
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Megijedtél öt másik embertől, akik ugyanarra az állásra jelentkeztek.
2019. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

akár ezt is mondhatjuk. de azt is hogy rájöttem feleslegsen túráztatom itt magam, ezek mellett labdába nem rúgok.

Szóval maradhattam volna, és elszarhattam volna 1-2 órát ott de minek. Hogy azt halljam a végén "akkor köszönjük"??

2019. jan. 2. 16:10
 18/37 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy labdába se rúghattál volna melettük? Ismerted egyiket is? Nem. Akkor meg?
2019. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

40 felett azért nem most jöttem a répaföldről maradjunk ennyiben. Sok sok helyen voltam én már megérzem a légkört.

eleve nem értem minek hívtak be.

2019. jan. 2. 16:20
 20/37 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te külsőségek alapján ítélkezel?

Azért, mert úgy gondolták, alkalmas lehetsz.

2019. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!