Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentem állásinterjúra és...

Elmentem állásinterjúra és ott se maradtam hanem sarkon fordultam a többi jelölt miatt-csinálttaok már ilyet?

Figyelt kérdés

Állást keresek szórom az életrajzomat bele a világba.

Felhívtak telefonon egy helyről hogy nagyon tetszett az életrajzom és menjek be interjúra. Időpont adott oké megyek.

Odamegyek és ott vár még 5 csóka mint kiderült ugyanerre az állásra hívták be őket.

Végignéztem rajtuk (nem beszéltem vbelük egy szót se) és sarkon fordultam.

Ezek mellett (kikent kifent libák) én labdába nem rúgok. Ha a cégnek ez a khm típus kell (esze semmi de jól néz ki) akkor én oda minek kellek.


Ti csináltatok már ilyet? hogy behívtak interjúra és be se mentetek hanem még a nulladik lépcsőben elhúztatok?


2019. jan. 2. 11:11
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Hát nem is kaptad meg...
2019. jan. 4. 19:11
 32/37 anonim ***** válasza:
Szánom azt a szerencsétlent aki megkap.
2019. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

mégis van állásom lassan 20 éve, volt is állásom mindig is ahogy írtam voltam már 100 heylyen (és még leszek is...) és soha sehonnan se küldtek el, magam jötztem el ahonnan eljöttem.


Nem érdekes? Hm?

2019. jan. 5. 09:59
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem.

Az viszont igen, hogy mersz kilépni az utcára, ha megijedsz öt ismeretlentől, akikről abszolút nem tudsz semmit.

Maradj csak a mostani munkahelyeden - ha nem ijedtél meg a kollégáktól.

2019. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

"Maradj csak a mostani munkahelyeden - ha nem ijedtél meg a kollégáktól."


Maradok is amíg nem találok jobbat. Amitn lesz másik hely ami 5 ft-tal is jobban fizet akkor léptem .

2019. jan. 5. 14:31
 37/37 anonim ***** válasza:
De ott is lesz majd konkurencia! :O
2019. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!