Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentem állásinterjúra és...

Elmentem állásinterjúra és ott se maradtam hanem sarkon fordultam a többi jelölt miatt-csinálttaok már ilyet?

Figyelt kérdés

Állást keresek szórom az életrajzomat bele a világba.

Felhívtak telefonon egy helyről hogy nagyon tetszett az életrajzom és menjek be interjúra. Időpont adott oké megyek.

Odamegyek és ott vár még 5 csóka mint kiderült ugyanerre az állásra hívták be őket.

Végignéztem rajtuk (nem beszéltem vbelük egy szót se) és sarkon fordultam.

Ezek mellett (kikent kifent libák) én labdába nem rúgok. Ha a cégnek ez a khm típus kell (esze semmi de jól néz ki) akkor én oda minek kellek.


Ti csináltatok már ilyet? hogy behívtak interjúra és be se mentetek hanem még a nulladik lépcsőben elhúztatok?


2019. jan. 2. 11:11
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"a, hogy te külsőségek alapján ítélkezel?"


Miként az emberek 99,9%-a.

Igen. Lehet tagadni hazudni de attól még így van.

2019. jan. 2. 16:27
 22/37 anonim ***** válasza:
Akkor a te bajod. Simán lett volna esélyed a munkára, de te beijedtél. Ennyi történt.
2019. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ez AZÉRT önbizalomhiány, mert " trabanttal a béenvék közé", mert magad trabantnak, a többieket meg BMW-nek "így kell ugyanis írni!) mínösíted minden alap nélkül!
2019. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmüen önbizalomhiány.

Egyrészt, mert magad "trabantnak", a többieket meg "BMW-nek (ezt ugyanis így írják!!!) minösíted, minden alap nélkül, csak ránézetre.

Másrészt meg miért hívtak be téged, ha csak a külsö számítana? VAGY az életrajzod volt pozitív, VAGY ha a kinézet is számít, akkor arra is megfelelö lettél volna.


De ha ennyire nincs önbizalmad, akkor jobb, is, ha nem próbálkoznak veled, a munkahelynek jobb, ha egy normális lelkiállapotú ember kerül oda és nem te!

2019. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Az elején még igen, de az 50.-nél már kamikazeként mentem, akár volt esélyem, akár nem. Figyi: ha már behívtak, akkor nem hiába hívtak be, szóval inkább jelenj is meg mindig, mert abból tanulsz.
2019. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Aki ránézetre a többi jelentkezöt BMW-nek minösíti, magát meg trabantnak, annak erös önbizalomhiánya van.

Másrészt meg vagy kinézetre hívták be az embereket - akkor téged is, vagy a (feltételezett) tudása alapján és akkor a többieket is.

Szóval nagy hülyeséget csináltál, hogy nem mentél be, emellett még bunkóság is az ilyen.

2019. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"olimpiai bajnok futók közé futóversenyre"


Sántít a hasonlatod, mert itt tudod, hogy futóversenyre futókkal kell mérkőznöd.


Az interjún azelőtt döntötted el, hogy mi a verseny témája, hogy elkezdődött volna.

A példádnál maradva: nem álltál ki öt olimpiai futóval versenyezni, pedig lehet, hogy verseny arról szólt, ki tud jobban verset szavalni. Lehet, hogy nem te, de ez így ki se derülne.


Ha ilyen a gondolkodásmódod, nem csodálom, hogy 100 munkahelyed volt. Nekem se kellene ilyen kolléga.

2019. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Jajj Balázska végre megpróbál változtatni az életén, de ebbe se jó semmi...
2019. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

" hogy 100 munkahelyed volt. Nekem se kellene ilyen kolléga."


Khm soha sehonnan se rúgtak ki. Magamtől jöttem el mindenhonnan kivéve azt az egy helyet ami meg megszűnt így ott mindenki eljött nyilván.

2019. jan. 4. 12:08
 30/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem kéne olyan alkalmazott, aki megijed öt olyan embertől, akikről semmit sem tud.
2019. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!