Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondoltok a takarítókról?

Ti mit gondoltok a takarítókról?

Figyelt kérdés
Lenézitek őket? Úgy őszintén ha meg halljátok, hogy valakinek takarító a munkája, mi az ami elsőnek beugrik?
2019. jan. 2. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hogy nem otthon lopja a napot hanem dolgozik.
2019. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék? semmit.
2019. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nagyon is kemény munka, abszolút nem lenézendő.
2019. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem nézem le, ez is fontos munka, és pénzt keres vele, semmivel sem kevesebb mint bármelyik más ember.
2019. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézem le őket. Van egy takarító ismerősöm, ő szorgalmas, rendszerető és tisztaságmániás. Nem véletlenül lett ez a munkája.
2019. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem, amikor cégem volt, ugyanolyan becsben tartott munkatársak voltak, mint bárki más. Az ő munkájuk nélkül is egy idő után működésképtelenné váltunk volna, ergo ugyanolyan fontosak ők is, mint bárki. Rájuk is éppúgy szükség van. Meg is fizettük őket és semmivel sem voltak alávalóbb helyzetben, mint akár a termelő, akár az adminisztratív munkaerő. Őket a létesítményüzemeltetés kategóriába sorolom. Kb ugyanúgy, mint a legnemesebb márványból készült kastélyban is hideg lenne, ha a legtriviálisabb ablaküveg kitörne.
2019. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos munka; a takarítóknak és kukásoknak hála nincs folytonos egészségügyi krízis.
2019. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Na tudtam hogy le leszek pontozva, pedig nekem van igazam. Aki elvállalta a munkát, az ne sírjon miatta.

Aki meg nem sír miatta, azt meg becsülöm ugyanúgy, neki köszönhetem, hogy tisztaságban élek.

2019. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Suliba járok, takarítókkal sokat szoktam beszélgetni, ha ők nem lennének az az iskola egy szemétkupac lenne. Kedvencem, gyökér osztálytársam ledobta a zacskót a földre mondta, hogy "majd a takarító úgy is összeszedi az a munkája" odamentem, mondttam, hogy akkor anyádat is kb így becsülöd te faék, nem feltétlen kell azért közösségbe is úgy viselkedni mint otthon, szedd fel még alád nem rúgok. :D azóta a srác felszedi a szemetet.
2019. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1-2; Nem nézem le őket, mert a maga módján nehéz a feladatkörük (pl.: ha valaki direkt szemetel, hogy "legyen nekik munkája", de xar eltakarítása sem egy leányálom);

3, Az, hogy a hátuk egy idő után tuti, hogy fájhat, illetve a víz a kezüket kikezdheti, esetleg a takarítószerek az idők múlásával a tüdejüket is károsíthatja.

2019. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!