Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szinte semmit nem kell csináln...

Szinte semmit nem kell csinálni a munkahelyemen. Ugye érdemes így váltani?

Figyelt kérdés

Irodai munka, december elejétől vagyok itt. Csak én vagyok alkalmazott. Viszont munka nem sok van, mármint ilyen irodai része. Ami van azt a főnök meg tudja csinálni. Ha nincs bent akkor nekem kell lennem az irodában, de semmi dolgom nincs. Néha el kell mennem postára vagy könyvelőhöz, el kell küldenem néhány e-mailt de így ennyi. Ma is egyedül vagyok bent. Reggel óta egy sort nem kellett begépelnem, már megöl az unalom. Annak örültem eleinte, hogy nem vagyok leterhelt,és tudok nyelvvizsgára is készülni mellette, na de így nem fogok fejlődni szakmai téren.

Ugye érdemes munkahelyet váltani ebben az esetben?

N


2019. jan. 3. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
ott sokat tanulhatsz szabadon, igaz szakmai téren nem sokat, de más téren hasznosan tudod tölteni az időt
2019. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen hoztam ma is a tanulnivalómat, de akkor sem jó ez a helyzet. :(
2019. jan. 3. 13:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
mi az a terület amilyen téren szeretnél fejlődni?
2019. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Megfogtad az Isten lábát munkahely terén, és te ott akarod hagyni ? Fizet a főnök a semmit tevésért. De ha nem tetszik akkor menj olyan helyre, ahol majd egész nap azt lesi mit csinálsz, és minden mozdulatodat számon kéri, ráadásul a munkába is megszakadsz. Ha neked olyan hely kell, menj olyanra, a főnököd telefonszámát meg add meg nekem és beülök a helyére! :-D
2019. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
* a helyedre
2019. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Tudj le 1-2 középfokú nyelvvizsgát, és válts utána! Esetleg tanulj meg ezen idő alatt programozni egy kicsit!
2019. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#4: Igen tudom miről beszélsz. Az előző munkahelyemen nem volt szinte még ebédidő sem, annyi munka volt (szintén irodában). Minden estére fájt a hátam, hazaértem éd aludtam is, annyira fáradt voltam.


#6: A második nyelvvizsgára készülök. Itt tudok tanulni. Csak nagyon lassan telik a nap. :(

2019. jan. 3. 13:25
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

2006 ota dolgozok ilyen helyen.

Jo nagy marhasag lenne otthagyni csak mert unod magad.

Igaz mi tobben vagyunk, elbeszelgetunk, kave, tv, vagy jo nagy mobilnet elofizetes.

2019. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
dehogy hagyod ott..fejlődj mellette!
2019. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Orulnek egy ilyen munkahelynek, szerintem mindenki orulne egy ilyennek. Legalabb nem kell megszakadni es nem terrorrizalnak.
2019. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!