Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy a konyhásnénik visznek haza a konyháról ételt? Ingyen

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 15:40
1 2 3 4
 11/38 Metionin ***** válasza:
81%
Attól függ. Ha marad, akkor persze, vigyék. De ha kispórolnak valamit a kajából hogy hazavihessék, az görénység. Nálunk anno az oviban vitték haza a gondozók a kakaót, kalácsot, vajat stb. meg állítólag a sulikonyhán is ez ment csak én nem ettem ott. Mostanság is ezt csinálják a bölcsiben meg az oviban is.
2019. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom lopásnak. Ha megmarad a kaja, akkor azt úgyis ki kéne dobni, akkor már inkább vigyék haza. Nekik is van családjuk, és biztos kényelmesebb (és gazdaságosabb) hazavinni az ételt, mint főzni. Valahogy nem tudom sajnálni tőlük, amikor 100 ezer forintot keresnek és valahogy kicsinyeskedésnek is tartom ezen fennakadni. Mindenki okoskodik, boldogul, ahogy tud, most komolyan ezen rugózol, hogy a konyhásnéni hazavisz egy kis levest, miközben OV focipályát épít a kertjébe?
2019. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
88%

Vigyék, a fizetésük elég rossz, nem sajnálom tőlük.

Kérdező, szégyellheted magad, nem is tudom, milyen ember vagy te....

2019. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
63%
Pont le.. arom.
2019. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
felőlem
2019. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Ha marad, hadd vigyék.

Máskülönben kidobnák, az pedig pazarlás.

Így legalább nem az.

2019. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Na és te mit csinálnál a megmaradt étellel?
2019. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
17%
Konyhásnéni lop, nem számít, ez itt a legtöbb hozzászóló véleménye. Gondolom ők is visznek mindent, ami nincs lehegesztve, a munkahelyükről, hiszen a gaz munkáltató szarul fizet, tehát ki kell "egészíteni" a sz*r fizut.
2019. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán tud a dolog meghatni. Olyannyira nem, hogy végig se futott soha az agyamon, hogy ezért ők nem fizetnek. Sőt, ez egy tök szép gesztus, hogy hazavihetik. Sok étteremből is elvihetik az ott dolgozók a maradékot. Őszintén, miért sajnálod bárkitől ezt?
2019. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon van ez a "munkahelyet szét kell lopni mer' ingyé van" mánia. Konyhásnénik esetén mondjuk ha amúgy kukába enne a kaja (és nem maguknak csináltak szándékosan többet más pénzén) akkor nem zavarna.
2019. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!