Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy a konyhásnénik visznek haza a konyháról ételt? Ingyen

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 15:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
7%

Végülis kapnak fizetést a munkájuk után...

Így nézve gáz, mert nem feltétlen szorul rá a potyakajára.

2019. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ingyen ??? A konyhásnénik ?? A macska rugja meg :D Szerintem intézkedj ez ügyben ! Nehogy már haza vigyék a főzeléket .... amúgy is jó ha 100 000 -et keresnek . Mit akarnék még ?
2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 15 fős iskolai konyhán már kiszámolják hogy mennyivel többet kell főzni hogy jusson a 15 konyhás egész családjának étel.
2019. jan. 4. 09:37
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Felénk egy cég főz az összes óvodának, iskolának, és a megrendelt mennyiséget viszik ki, nem a konyhás nénik főznek. Ha maradna, mert a gyerekeknek nem kellett, felőlem nyugodtan vihetnék. Oviból sosem láttam, hogy vitte volna bármelyik is mikor ment hazafele, nem is nézett ki egyik se úgy, hogy erre legyen rászorulva.
2019. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%

Sok konyhát ismertem, de nem az a kérdés hogy a konyhás néni lop e hanem az hogy mennyit :)

De ahogy előttem is írták míg a kis ember lop ami apróság nem zavar, míg addig a nagy halak olyan tetemes mennyiségű lovét raknak zsebre amit nem szégyellnek.

2019. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%
Egyik szomszédom óvónő, és a gyereke a többi gyerekkel játszva, dicsekedve meséli, hogy " Anyu tegnap rengeteg epres joghurtot hozott haza,és egy rúd párizsit is,meg rántott husikat " Láttuk a hölgyet, amikor reggel elmegy,a karján lóg a táskája, laposan.Délután pedig két tömött Sparos szatyorral jön haza, amit nem televásárolt, az biztos.....Kövér,mint a malac, lehajolni sem tud. Tudok olyan gyerkőcről,aki abba az oviba jár és mesélte, hogy ures margarinos kenyeret kaptak egész héten uzsonnára.Ebédre nem volt feltét a főzeléken, vagy csak a csontos pörköltet kapják ebédre. Mert az ilyen konyhamalacok hazahordják.A meghagyott kaját vihetnék, még jó is, ha nem menne kárba. De gyerekektől lopni, előluk felzabálni, rohadt paraszt dolog. Úgyhogy az ilyen zsírdisznó óvó"néniket" úgy vágnám ki, hogy soha többet gyermekintézménybe ne lehessen felvenni.
2019. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
#33De ha így is van, miért fáj neked? Pomt lekakilom ki hogy ügyeskedik.
2019. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Miért inkább dobják ki? A régi sulimban is azt csinálták hogy a maradékot hazavitték vagy kutyáknak adták. Szerintem ez nem lopás, csak nem pazarolnak feleslegesen
2019. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!