Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogy a konyhásnénik visznek haza a konyháról ételt? Ingyen

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 15:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%

Semmi. A munkahelyenem is van konyha, sokszor megmarad 10, de akar 20 adag is.

Szakacsok ott esznek, tucatszor ha segitettem en is ingyen ettem veluk.

Ha igyis-ugyis kidobnak a maradekot, akkor miert faj neked hogy elviszik?

2019. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Megérdemlik.
2019. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%

Ha maradék, és csak kidobnák, akkor vigyék, akkor nem lopás.

Ha a gyerek repetát kér, és azt mondják neki, hogy már elfogyott, közben meg maguknak tették félre, azt én is elítélem, hiszen a gyerek szülei fizettek érte.

2019. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen is a legnagyobb hülyeségnek tartom, hogy a nap végére megmaradt kaját, aminek az a standard sorsa, hogy megy a szemétbe, nem lehet hazavinni, mert az lopásnak minősül. Kitől lopom el? A disznóktól vagy a guberálóktól?
2019. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
89%

Semmi, vigyék ha akarják. Eszembe nem jutott soha ilyenen problémàzni.

Ez lopás? :D Hogy hazaviszi a maradékot? :D Mennyi rosszindulatú ember van...

N

2019. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem kispórolják, csak kimarad akkor vigyék haza.

Decemberben volt ebből botrány az oviban, a konyhás nénik és a daduska lefelezték az adagokat. Pl egy gyerekre fél túró rudi, fél kifli, jutott. De az ebédet is így osztották, 3 halrúd helyett 1, mindenből kevesebb. Savanyút, befőtteket nem is adtak az utóbbi időben

Mikor ez kiderült akkor kirúgták őket, ki tudja mennyi mindent vittek haza.

2019. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Metionin ***** válasza:
94%
Utolsó, nálunk is ez ment amikor én voltam ovis. Elég gáz hogy még mindig csinálják.
2019. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs azzal, ha a maradékot hazaviszik. Végül is nem ették meg, pazarlás lenne kidobni, ők megérdemlik, ház vigyék.


De amikor két féle kaját adnak és a jobbik valamilyen rejtélyes módon két perc alatt elfogy, aztán délután látjuk hogy viszik ki ételhordóban az kicsit piszkálja a csőröm.

2019. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%
Lesz**m, hogy lepontoztok de aktív éveimben szakácsként dolgoztam és tudom, hogy hogyan kell kiszámolni a nyersanyagot adagokra kiszámítva. Egyszerü a szükségesnél több adagot készíteni és az így "készült" többletből haza vinni a kiccsaládnak. Minek hívjátok ezt, ha nem sima lopásnak? Ez persze sokatoknak (tisztelet a kivételnek) nem okoz gondot.
2019. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Kuka vagy emberek? Legyen szemét, vagy valaki lakjon jól?

Aki a kidobást választja, én azzal nem tudok mit kezdeni emberileg.

2019. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!