Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap kezdek egy gyárba....

Holnap kezdek egy gyárba. Miket vigyek enni?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok ami kell egy gyári munkásnak?

Kaja innivalón kivül?


2019. jan. 3. 18:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom, csomagolni nem akartok neki uzsonnás tasakocskát? 😃
2019. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy nálunk a gyárban 12 óra alatt 5x30 perc szünet van egy nap :D
2019. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nálunk 3x15 perc de ha jó gyerekek vagyunk néha leváltanak 5 percre ezzel is ösztönözve hogy mindenki ideges legyen és pörögjünk mint az állat.
2019. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Fuu en mar rosszul lettem ettol a kerdestol ahogy elolvastam. Nekem is valami gyarba kell menni dolgozni majd. Mindjart hanyok.
2019. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

És még jól is jártunk mert a másik műszakban csak 10 perces az utolsó szünet az említett wc-s esemény is túlórában történt.

A lényeg hogy mindegy mit viszel enni de az önbecsülésed mindenképp hagyd otthon! :D

2019. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Nehéz jó munkahelyet találni sajnos. Nekem szerencsére egyből sikerült egy viszonylag normális gyárat, ha már végzettségem nincs érettségi mellett.
2019. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Norton Oomen ***** válasza:
50%

Étkezésre egyértelműen hidegélelmet vigyél (konzerv, magvaspékáru, gyümölcs).

Technikai felszerelés amire biztos, hogy szükséged lesz: óra, kés, óvszer és egy iránytű míg meg nem szokod a terület elrendezését.

A kötelező tisztasági csomagot nem részletezem, bízom benne, hogy megoldod a kérdést.

Nem árt egy toll, természetesen jegyzetfüzettel párosulva.

Amennyiben szorgalmas munkaerőnek tartod magad és a látásoddal sincs probléma, ajánlom, hogy viselj szemüveget, hiszen intellektualitást kölcsönöz.

2019. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Az autós témában minden lében kanál # 5-ös itt is itt van?! :D


Amúgy első nap vigyél valami szendvicset, azzal nagyon nem lősz mellé. Aztán majd meglátod, hogy ott mire van lehetőség, alkalom, mi a szokás. Volt olyan munkahelyem ahol közösen "kellett" összeülni és mindenki az otthonról hozott meleg kaját ette. Volt konyha, mikró, egyebek. De dolgoztam olyan helyen is, ahol csak arra volt lehetőség, hogy valami hideget bekapjon az ember ahol éppen van.

2019. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Fokhagyma krém leves

Barssói apró pecseny

Rántott hús

2 kakaós csiga

Meg 2 palacsinta

2.5 litee cola

3 doboz cigi

Előre láthatólag ezek a fontosak

2019. jan. 4. 17:49
 20/27 anonim ***** válasza:
A fokhagyma/cigi kombótól jó lesz a kisugárzásod.
2019. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!