Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyem idegileg kikészít?!

Munkahelyem idegileg kikészít?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy cégnél vagyok területi képviselő. Szállítmányozással, logisztikával, pénzbeszedéssel foglalkozok. Szakmámba nem tudtam sajnos elhelyezkedni.

de kaptam egy lehetőséget amivel élnem kellett. Idegeskedős típus vagyok sajnos sokat stresszelek olyan dolgokon amiken nem kéne. Vásárlók folyamatosan zaklatnak sajnos, túl nagy a körzet én meg nemtudok mindenhova eljutni. Úgy érzem hogy nem végzem jól a munkámat. Idegeskedéstől már a bal szemem teljesen be is vérzett, illetve sajnos a vérnyomásom is az egekbe van. Minden munkahely ilyen? Már megbántam ezt az egészet, viszont cserbenhagyni nem szeretném a főnökömet illetve a munkatársaimat se. Szeretnék tovább tanulni, de így hogy reggel 6kor elmegyek és este 7re érek haza lehetetlen. Köszönöm ha valaki tud segíteni.


21 F


2019. jan. 5. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem hangzik valami jól.
2019. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a valódi világban!


Ez az élet!

2019. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, kozel sem ilyen minden munkahely.
2019. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Nem tetszik a munka, mondj fel, keress mást.

Ja végzettség nélkül nehéz? Akkor szerezz végzettséget és utána keress mást.

2019. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én azt mondom: Irány külföld! Már 10 éve azt teszem. Ha otthonmaradok, esélyes, hogy már elvitt volna egy infarktus.
2019. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 advance válasza:
Ettől csak jobb munkahelyet fogsz találni, csak el kell kezdeni keresni mihamarabb
2019. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!