Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyeket tudtok,...

Milyen munkahelyeket tudtok, ahol nem dolgoznak nők?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 20:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#5! Nem tudom miért, nem értek hozzá, egy magas rangú katonatiszt mondta nekem ezeket. Gondolom a klasszikus lánctalpas tankra gondolhatott. A mélységi felderítőre viszont határozottan emlékszem.
2019. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

"egy magas rangú katonatiszt mondta nekem ezeket."


Tehát nem igaz.

2019. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okom rá hogy azt feltételezem, hogy hazudot.
2019. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18%
Olyan nincs, már nyugaton kezdik kiépíteni a férfi nélküli társadalmakat a férfi csak a humor és a sperma miatt kell csak majd, majd a magzatot genetikailag módosítjáj, hogy nő legyen, erős nő és így fog megszünni a férfierőszak vagyis az erőszak. Ez közelebbi jövő mint a null emissziós autózás.
2019. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

#12:

Ezt nem értem, neked egy magas rangó katonatiszt szava csak hazugság lehet?

2019. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
34%
Senki se tette még fel a kérdést: Miért kell neked olyan munkahely ahol nincsenek nők? Nőgyűlölő vagy?
2019. jan. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nőgyűlölő, csak eszébe jutott ez a kérdés, és feltette itt. Nem kell egyből rosszat feltételezni a másikról.
2019. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
16: Figyu, én sem szeretek nőkkel dolgozni, pedig nem vagyok nőgyűlölő. A többségükre jellemző az okoskodás, meg a mindenbe belekötés. Ja, és ami extrán idegesít, hogy a nemükre hivatkozva szeretik kihúzni magukat bizonyos munkarészek alól ("Én nő létemre nem fogom ezt csinálni.") Gyárban én voltam leecseszve, amiért elnéztem, hogy egy 1kg-os(!) kosarat emelget egy női kolléga. De hogyha erre azt kapnák, hogy oké, nem kell elvégezni az adott munkarészt, de akkor női létükből kifolyólag a fizetés is csökkentve lesz, az már biztos nem tetszene nekik.
2019. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%

kukiparti....

én nő létemre akkor se dolgoznék csak nőkkel ha gyűlölném a férfiakat...mert ez undi, nem vagyok leszbi....

fordított esetben is ugyanezt gondolom...ne legyen már kukiparti.....

Akinek nem inge... :)

2019. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Biztos egy kényeskedő női alkalmazott pontozott le. De ugye egyenjogúságról szövegelnek.
2019. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!