Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyeket tudtok,...

Milyen munkahelyeket tudtok, ahol nem dolgoznak nők?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 20:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Eddig mind3 munkahelyemet női alkalmazott miatt hagytam ott. Nem valószínű, hogy meg tudom fogalmazni anélkül hogy nagyképűen hangzana.Felszolgalokent dolgoztam, és mindegyik helyen a már ott dolgozó/utánam felvett kollegina elég kitartóan kezdeményezett. Miután elutasítottam őket (nem bunkó módon, szimplán közöltem hogy van párom, majd miutan megkaptam hogy "hát, az nem feltétlenül probléma ", nyilvánvalóvá tettem, hogy nem érdekelnek.) Ezt követően elviselhetetlenné vált a légkör, utáltam bejárni dolgozni, mert nagyon piti dolgokkal akadályoztak és tettek alám, gyerekes sertettseggel. Pedig imádom a szakmám. de ha kell, elmegyek inkabb a bányába, mert elegem lett a konfliktusokból.
2019. jan. 6. 16:16
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem a munkádat kéne feladni csak másmilyen környezetben dolgozni. Én is dolgoztam már olyan gyárban ahol elviselhetetlenek voltak a nők, és olyan gyárban is ahol tündérekkel voltam körülvéve. Nem minden nő egyforma, ne felejtsd el!
2019. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ez szexuális zaklatás, ami miatt elvileg ki kéne rúgniuk a csajt.

Amúgy meg a légióban nincsenek, máshol már mind vannak.

2019. jan. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Simán csak együttérzésemet szeretném kifejezni a kérdező felé.

A tyúkól munkahelyeknél nincs rosszabb.

Egy nőkkel teli munkahelyen kb az első szülött gyereked lelkére fogadhatnál, hogy ha kilépsz egy ajtón, akkor azonnal megindul a vénasszonyos pletzkázás tökmindegy mi vagy, ki vagy. Persze szemtől szemben meg megy a tini libák módjára a viháncolás...

Agyrák...

2019. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem szoktak szeretni az ilyesmi kommentjeimért, de ismételten ki kell jelentenem (más munkahelyi negatívumokkal egyetemben), hogy ez elsősorban Magyarországon jellemző, illetve külföldön az olyan munkahelyeken, ahol sok magyar dolgozik együtt.
2019. jan. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Tervezek is kimenni, de párom még egyetemista, és nem fogom itthagyni
2019. jan. 12. 10:48
 27/29 anonim ***** válasza:
Informatikus, programozó, inkább férfiak vannak többségben.
2019. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem trollkodok, hanem válaszolok: vonatvezető, pilóta. Ezek úgy tudom, mai napig csak ffi munkák.


Női kőművest én sem láttam még - létezik? Ott nincs tiltás, csak kevesebb, mint ritka.

2019. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#27: Sajnos még mai napig kevesen jelentkeznek a képzésre, pedig a matek és a logika ugyan úgy benne van a nőkben is.


Nálunk a cégnél 15% női programozó (kb 800 programozóból). Nem mondom, hogy jó arány, de vannak női programozók. Managerből több női kolléga is van. Ott egészen kiegyenlített az arány.


Érdkesség, hogy a kínai partnercégünknél pontosan fordított a helyzet. 85%ban női programozóik vannak és 15%ban vannak a férfiak. :)

2019. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!