Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 év alatt 17 állás és csak a...

8 év alatt 17 állás és csak a fontosabbak vannak leírva? Önéletrajzban volt

Figyelt kérdés

Ti mit gondolnátok erről a fickóról? raktárosi melóra adja be a pályázatot, és leírja az életrajzában hogy 8 éve érettségizett ezalatt 17 !!! munkahelye volt (felsorolva tételesen) majd odaírja de csak a fontosabbakat írta le.....


vagyis átlag 5,6 hónapot töltött egy helyen ha csak a khm „fontosabbakat nézzük“....

Mit gondoltok egy ilyen fickóról?


2019. jan. 5. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Raktáros melóra kit vársz, olyat, akinek ez volt élete álma?
2019. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nem várunk mi senki különöset de lám szinte bárkit felveszünk de csak szinte mert azért ezt a csókát mégse.
2019. jan. 7. 08:16
 23/24 anonim ***** válasza:

Legalább dolgozott, dolgozik, próbálkozik! Ami sok emberről nem mondható el!!!

Az utolsó két munkahelyemen fél-fél évet voltam pontosan. Megszűnt a munkaköröm. Szóval ha akartam volna is nem tudtam maradni.

2019. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

én meg voltam olyan helyen ahol konkrétan 1 napot voltam. Reggel kezdtem délután meg közöltem hogy fizessék ki a napom és ne is lássuk egymást többé.


ilyen is van, de azért ha valakivel ez 20x is megesik ott khm valami van.


mindegy megy ahova akar az illető ide hozzánk nem az biztos.

2019. jan. 7. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!