Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pszichológiát végeztem,...

Pszichológiát végeztem, szeretnék klinikai szakpszichológusként pszichiáterek között dolgozni majd. De borderline személyiségzavarom van. Szerintetek van esély rá, hogy erre rájönnek ők és kirugnak miatta?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rúgnak ki emiatt. A legtöbb pszichológus jár terápiára, lehet, hogy nem személyiségzavarral, de mindenkinek megvan a maga puttonya, amitől szeretne megszabadulni. Ha nem tudod rendesen végezni a munkádat, akkor persze kirakhatnak. Borderlineként mondjuk nehéz lesz nem magadra venni egy kliens terheit is és kikapcsolni munka után. Ez lehet csak a veszélye.
2019. jan. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Azért kíváncsi vagyok, hogy te így, hogy a túróba tudsz betegekkel foglalkozni...
2019. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rúgnak ki.

Esetleg egy terápiát tudnál nekem adni?

Tanácsot kérnék leginkább és hogy hogyan is tovább?

Hogyan kezdjem el az életemet?

2019. jan. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Kirúgni nem fognak, de gondold meg, hogy elég erős vagy-e ahhoz, hogy segíts másoknak. Nem lehet, hogy a problémád miatt valamiért ártani fogsz az amúgyis sérülékeny pácienseknek?


Mennyire súlyos, komoly dolog ez nálad? Sokszor azok is megkapják ezt a diagnózist, akikre nem tudnak mást ráhúzni.

2019. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Először meg kellene gyógyulni...! Ennek hiányában berantanak majd az esetek...
2019. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!