Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Hogyan mondjam meg, hogy nem erre lettem felvéve?

Figyelt kérdés
Felvettek vezetői beosztásba, erre a táppénzes kolléganő “kulimunkáját” kell végeznem. Nem az zavar, hanem, hogy nem haladok az enyémmel.
2019. jan. 13. 09:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is így van. Ezt vagy elfogadod, vagy felmondasz.

Ha a sajátommal nem haladok, szólok a közvetlen felettesemnek, nehogy számon kérje ez miatt, hogy a sajátommal miért nem haladtam. Így ő tud erről és nincs gond belőle.

2019. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, aznap a munka végén felmondtam (próbaidő volt)
2019. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
nem bírta el az egód? Nem voltál túl kitartó..
2019. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az egómról van szó, valahol jó is, hogy belelátok az analitikába, nagyon sok főnökkel az a probléma, hogy nem látja be, hogy milyen mögöttes munka van amögött, amit ő csak összesítve lát. De! kb. 3 kg feldolgozandó papírmunja egyedül kicsit sok, lett volna egy segítségem, de ő is visszamondta... A saját meg mikor???(
2019. jan. 13. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam az egós választ, hanem aki felmondott már!

Nekem is muszaj volt szólnom mert mindig lekapott a 20 körmömről.


Egy jobb pillanatban leültem vele és részletesen levezettem a napomat a saját+más dolgával és milyen lenne és mennyit haladnék ha lenne segítségem ilyen esetre mert bele lehet zavarodni. Mondjuk én terhelhető vagyok de nem minden nap vagyok ugyan olyan passzban és fitten hogy teljesítsem. Viszont én szeretek dolgozni és nem mondok fel.

2019. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy egy kicsit visszaélés szaga van, amiért próbaidős vagyok. Egyébként is fura egy hely, munkaköri leírás is várat magára, de hogy még irodaszert sem osztottak, illetve az összes belépésnek nekem kell utánajárni, ami szintén elveszi az időmet....
2019. jan. 13. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Mióta vagy ott?

Az elején nekem is kölcsönvett tollam volt, naptárr, könyöktámaszt, jegyzettömböt stb a 2. Hét végén.

2019. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Naptár*
2019. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Másfél hete, de más helyeken van egy ún. kezdőcsomag, amit aláírsz, hogy átvettem, stb... de mindegy, nem is ez a lényeg, a feladatleosztás zavar inkább.
2019. jan. 13. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tevedve, ez nem vezetoi beosztas. Vezeto akkor az ember, ha vannak beosztottjai, akik felett rendelkezhet is.

Ezert tud pl. az irodavezeto szo felrevezeto lenni, annal meg a recepcios is pontosabb.

Ugyancsak nem vezeto, ha nem delegalhat munkat a beosztottjaira. Marpedig a te esetedben ez fennall.

2019. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!