Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyankor mi van ha én nem...

Olyankor mi van ha én nem akarok dolgozni járni? A gondolatól is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
gyárba tudok csak menni de annyira nem akarok. olyan nagy és undoritó meg sok ember van és ráadásul dolgozni sem szeretek. Ennek ellenére jelentkeztem helyekre mert muszáj voltam is interjukon de szerintem valamit észrevettek rajtam mert egyik gyár se vett fel. de most mi csináljak ha undorodok tölük? inkább szeretnék meghalni azon szoktam gondolkodni mi a szrnak születtem meg? Tanulni nem igen tudok ennyi ésszel csoda hogy általánosból nem küldtek el kisegitö iskolába annyira szrul ment a tanulás mindig is. Engem miért nem öl meg valaki vagy miért nem történik valami amitöl elpusztulnék végre?? öngyilkos lenni se merek mert ugyis eltolnám azt is. F

2019. jan. 13. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legkomolyabb probléma, hogy semmi, komolyabb gonddal nem szembesültél az életedben. Hidd el, vannak olyan élethelyzetek, amikor nevetgélve vállalnád akár két műszakban is a mosogatást, - csak még nem kényszerültél ilyen helyzetbe! Nincs elég gondod, ami kijózanítson, megtisztítsa az elmédet! Az első lépés, amivel tovább tudsz zuhanni a lejtőn, hogy elveszíted az állandó lakhelyedet, mert akkor elveszíted a bölcs, magyar jogi paradoxonnak köszönhetően annak lehetőségét is, hogy tiszta, bejelentett munkahellyel tudj rendelkezni. És ha ez meg van, akkor már esélyed sincs, hogy a későbbiekben tudjál biztosítani magadnak akár csak egy albérletet is, mivel nem lehet munkahelyed, ahol emberi élethez méltó jövedelemre tudnál szert tenni. Ekkor kísért meg a gondolat majd, hogy akkor nekiállj a bűnöző életmódot kipróbálni, melynek folyamán könnyedén tudsz majd fedelet a fejed felett, de az nem az a fedél lesz, amelyről az embernek a meghitt biztonságérzet fog az eszébe jutni. További opcióként jöhet számításba, hogy - mivel senki nem keres akkor már, - egy számodra nem túl szép napon elaltatnak és kiárulnak alkatrésznek a szervkereskedők. Végül is ez az a pont, ahol teljesülhet is a "nagy álmod"!

Elmehetnél akár "világot látni" is, - hidd el, hamar visszajönnél, hogy inkább Magyarország - a hibáival együtt!... Ha komolyan viszonyulok a problémádhoz, akkor viszont azt javaslom, keress meg egy szakorvost, aki segíthet kikecmeregni a jelenlegi állapotodból! Nehogy abban a tévhitben élj, hogy meg fogja oldani a napi gondjaidat, de sokat tud segíteni a járható út megkeresésében! Addig érdemes cselekedned, amíg nem késő!

2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék gyárban dolgozni és nem is fogok semmi féle képp, esetleg légy kamionos, azt hiszem most is indulnak képzések amivel ingyen le tudod tenni a jogsit, igaz B jogsi kell hozzá azt valahogyan szerezd meg, de ha túl nagy neked a kamion akkor B jogsival el mehetsz furgonozni be járhatod vele egész európát és azon kívül is járhatsz, szép helyeken jársz, pénzt is keresel, nincs ott a főnök feletted amint lesz kereseted menj el pszichológushoz sok sikert és kitartást, légy pozitív,tudom nem könnyû nekem sem ment azonnal.
2019. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
gyárba én sem akarnék menni,de lehet hogy az lesz,pedig nekem érettségim is van,és nem volt bajom a tanulással ember!
2019. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerinted ki szeret dolgozni?

Senki de muszáj.

A pénzt viszont jó költeni ::))

2019. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Bocsi de ilyen gondolkodással meg segíteni sem tudunk. :(

Nekem magasabb a végzettségem mint neked, de nem is ez számít.

Külföldre mentem mert Magyarország már nem adott jobb megélhetést :( , azóta itt dolgozom, de sajnos dolgozni kell vagyis muszáj.

Bár a csajoknak könnyen, ugye tudod miért?

2019. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hat ilyen felfogással egy punci sem lesz alattad. ::((
2019. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!