Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy önéletrajzba...

Szerintetek egy önéletrajzba bele lehet írni, hogy próbavásárló vagyok?

Figyelt kérdés

Nyílván csak ha a megpályázott munka miatt releváns. Feleslegesen nem. De szerintetek ez lehet pozitívum, vagy jobb, ha kihagyom?


Habár nem érint de tegyük fel valaki egyetem mellett csinálja és nincs más munkatapasztalata.


2018. okt. 5. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor irnam bele, ha relevans a megpalyazott munkaval kapcsolatban.
2018. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beleírhatod. Az én szememben pozitívum lenne, ha én interjúztatnálak például. Nincs ezzel semmi gond.
2018. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván csak ha releváns. Egy orvos feleslegesen írná be. De pl egy bolti eladó vagy üzletkötő, call centeres stb.
2018. okt. 5. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha hasonló munkaterületre jelentkezel akkor célszerű.

De ha például építőiparba mész anyagbeszerzőnek, vagy adminisztrátornak, vagy esetleg fuvarozónak jelentkezel akkor lényegében felesleges, de nem mutat rosszul az önéletrajzba ha beleírod, én szerintem. Ha van mit beleírnod akkor felesleges.

2018. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!