Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokan sztrájkoltok holnap?

Sokan sztrájkoltok holnap?

Figyelt kérdés

#sztrájk #rabszolgatörvény #országos sztrájk
2019. jan. 17. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogok sztrájkolni (de mellette utálom a jelenlegi kormányt), mert veleményem szerint nem ez a módja a probléma megoldásának.

Oktatásban dolgozom, nekem többet ér ha a gyerekek rendben nyugodt körülmények között megírják a központi felvételit.

2019. jan. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

4es vagyok, nekem is jó a munkahelyem egyébként, korrekt velem a főnököm...szóval én sem tenném...:D


talán akinek szar a munkahelye, és elképzelhetően alkalmazni fogja rá a módosított törvényt, akkor váltson...igen, nyugodtan mehetsz Németországba is...de úgyse mész, mert akkor már rég elmentél volna...

2019. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%

ha én sztrájkolgatnák 5 perc alatt utcán lennék mert kirúgnának és akkor mi lenne velem?


Semmi sztrájk nem lesz. Kussolunk és félünk.

2019. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13#

Az alapítványi iskolában ez márcsak így megy...

2019. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A cafeteria módosítások miatt nem volt sztrájk, ez a mostani nem érint, nem sztrájkolok.
2019. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért sztrájkolnék?
2019. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!