Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha folyton...

Mit csináljak, ha folyton beteg vagyok, de muszáj lesz nekiállnom dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem vicc, szeptembertől fogva, aszem két napot voltam egészséges, a többit folyton beteg...


Így mit fogok tudni csinálni, oké sulinál elvoltam így, de így az első munkanapon kihajítanak.


2019. jan. 21. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
béres csepp
2019. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Minden nő menekül az ilyen életképtelen, anyámasszonykatonája elől te hapcihuszár.



Nő vagyok...

2019. jan. 21. 14:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor kérd az orvosodtól, hogy küldjön el egy alaposabb kivizsgálásra. Lehet komolyabb probléma áll a dolog mögött. Meg az is kérdés mivel lettek kezelve a tünetei. Ha csak magadnak kapkodtál be vény nélküli dolgokat, akkor az csak tűzoltás, de az alap probléma nem szűnik meg. Ha orvoshoz jársz és kapsz gyógyszereket, akkor azokat kell felülvizsgálni, mert hosszú távon az se egészséges.

Nekem a főnököm betegeskedik lassan 1 hónapja, de orvoshoz nem megy el, mert nem mérgezi magát címszóval gondolkodik, pedig egy jól megválasztott antibiotikummal már rég túl lenne rajta.

2019. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!