Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy most nem bírja tovább a munkáját?

Figyelt kérdés
Monoton, adatellenőrzős, adatrögzítős irodai munkám van. Konkrétan ma is majdnem felmondtam.
2019. jan. 23. 15:37
1 2
 1/20 kreténpali ***** válasza:
100%
Minden nap.
2019. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Régebben akkor utáltam a munkámat, ha kilátásban volt egy jobb munkahely, vagy változtatni akartam. De ezek az "utálós" korszakok max. egy hónapig tartottak. Mostanra beláttam, hogy hányan vannak akik ugyanennyi pénzért güriznek, műszakokban dolgoznak, és sokaknak sokkalta rosszabb mint nekem. Persze ha váltani akarsz, és van rá lehetőséged, válts, de en hirtelen elhatározásból cselekedj!. Biztosan sokan örülnének ha irodai munkát végezhetnének, bármilyen monoton is.
2019. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Szívesen cserélnék veled, munkahelyet!!
2019. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Biztosan sokan örülnének, én is azért nem váltottam még. Nem akarok gyárat, vagy 12 órát lehúzni üzletben, kötelező túlórákkal. Ezért megmaradtam emellett.


Ettől még 2,5 éve tolom, egyre kevésbé bírom a monotóniát.

Annyiból jó, hogy ülni kell, nem gyártócsarnokban állni, fix, nappali, hé-pé.

De embertelenül unalmas. Néha a legfegyelmezettebb munkatársak is elszólják magukat, hogy mennyire szenvednek a monotóniától.

2019. jan. 23. 16:07
 5/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb munka unalmas, igazán érdekes, kreatív munka kevés van.
2019. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Én is utalom az ilyen munkát, a jelenlegi munkahelyemen is ugyan ez van viszont a munkatarsakkal viszünk egy kis szint bele hogy ne ugy járjunk be dolgozni mint aki a temetésére készül. A csapatunk vidám, amikor van időnk szívatjuk a másikat, Nem hagyjuk senkinek hogy rossz kedve legyen . Így már mindjárt elviselhetőbb
2019. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Majd ha elmész gyárba,visszasírod ezt a munkát...
2019. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok, hogy egy programozónak, egy kutatónak, szívsebésznek vagy óvónőnek ugyanolyan unalmas és monoton a munkáka, mint annak, akinek egész nap ctrl+c, ctrl+v, ctrl+f, nézzük, egyezik-e az adóazonosító jele, ott van-e az anyja neve, helyesen van-e ott, most pótoljunk be nem töltött és már soha be nem töltődő adatokat manuálisan, cellánként.

Függvény nem kel, számolni nem kell....

2019. jan. 23. 16:41
 9/20 A kérdező kommentje:

2 dolgot nem értek.


1.

Hol vannak innen a munkájukat annyira nagyon szerető gyakorizók? Más kérdések alatti válaszok alapján úgy érezni, a gyakorin nagyobb arányban vannak jelen azok, akik szeretik a munkájukat, mint a való életben.


2.

Itt is az megy, hogy licitálunk, kinek rosszabb?

Valaki panaszkodni kezd, nem azt csináljuk, hogy meghallgatjuk, vele foglalkozunk és utána egyébként mi is panaszkodhatunk, hanem a szavába vágunk és túllicitáljuk: nekem a rosszabb.

Hülye kérdező dögöljön meg, irodában van, nekem a rosszabb. Holott amúgy látom a munkám előnyeit is, le is írtam, tehát felesleges is erről beszélni a továbbiakban.

2019. jan. 23. 16:57
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet ezen változtatni, mást tanulni. Sokan csinálják úgy hogy tanulnak újat vagy hobbijuk van. Egy ismerősömbek is olyan monoton, de imádja a sminkes dolgokat. Egész nap sminkes videókat néz munka közben. Szerintem nem normális egész nap végig dolgozni. Lehet valamit rosszul csinálsz. Pihenj közben, sok kávé szünetet tarts, és keress egy jó hobbit.
2019. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!