Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Köteles vagyok-e?

Köteles vagyok-e?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 00:34
 1/9 A kérdező kommentje:
16 eve vagyok egy multinal. Most 57 .evemben ugy erzem faradt vagyok. Utolso 3 evben kasszaban vagyok. Tegnap törtent. Ki ne szeretne mielőbb hazamenni? Szerintem mindenki. Tegnap zaras előtt letakarotottam a szallagot. Utolso vasarlo utan igyekeztem leadni a penzemet. Zona hosstes: " letakaritottad a szallagot?" Valasz. Igen. Bent a főpennztarba elkapott." Nem takaritottad le,
2019. jan. 24. 00:39
 2/9 A kérdező kommentje:
" meddig szol a munkaidőd?" Közöltem vele 57 .evemben kis penzert miert nem hagy beken?" Visszamentem mrgegyszer megcsinaltam, teljesen lealazva ereztem magam. Vartam 22.25 ig. Bementem, en mentem el utoljara. Mar mindenki elment. Van szam megtudom magam vedeni, de sajnos a vezetőseg sem különb.
2019. jan. 24. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy 57 éves vagy. Nehéz új munkát találni még akkor is, ha menne. Az más kérdés, hogy én mindenkihez úgy viszonyulok, ahogy az illető hozzám. Ha valaki úgy szól hozzám, ahogy az nekem nem tetszik, a válasz is hasonló lesz. Mindegy hogy főnök vagy beosztott. Valamit jobban kellett volna csinálni bro, ha 57 évesen ezen rágódsz. Én 34 évesen belef 'snék a helyedben.
2019. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az izé aki neked beszólt, a felettesed? Adhat neked utasításokat, megmondhatja meddig kell maradnod miután befejezted a munkát? Ha igen, akkor is egy seg2fej, de akkor köteles vagy. Ha meg nem, akkor mondd neki, hogy eleget tettél a munkaszerződésben előírt feladataidnak és mára végeztél. Nem számít hány éves vagy és mi a munkád, ez mindenkire érvényes. Értem, hogy emiatt most nyomorultul érzed magad, de képzeld el milyen élete lehet egy ilyen embernek aki rajtad éli ki a frusztrációit.
2019. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3/4. Ő zonahostess aki a managerek alatt van. Aki elvileg felel erted. 6 közül 4 normalism Ha barhova menni kell, wc szünet szolni kell. Mehetek - e? Kemeny es kötött munka. Azt hasznalja ki az a szerencsetlen, hogy nem vagyok fiatal. A baj: az igazgato sem különb. Csak a magas penzeket szedik fel . Irtam neki is, HR nek is . A baj az ritmusszabalyzot szedek , altatot abszolut nem vigyaznak senkire. Többen betegek, lepnek ki sorba. A regieket piszkaljak. Olyan alacsony volt a berem, hogy a kormany altal előirt 7,7% ot megkaptam. De ezert majdnem vert kell izzadni. Nem tudom meddig birom meg,
2019. jan. 24. 01:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Kapd őket rajta valami jogsértésen, amit ellened követnek el. Akkor végkielégítéssel elmehetsz.

Írod, hogy az utolsókat húzzák már, nem jut nekik munkaerő ennyiért. Hadd koppanjanak!

2019. jan. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés igazából?

Munkaidő lejárta előtt akartál elmenni, vagy nem?

Az életkor nem befolyásolja, hogy milyen munkafegyelemmel kell dolgozni.

2019. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Meton ***** válasza:
A munkaidő mindenkire egyformán kötelező. A munkaszerződésben rögzítve van, ha ettől eltérsz, akkor engedélyt kell kérni. Engedély nélküli kilépésnél megszeged a munkaszerződést és ez fegyelmit von maga után. Lazáskodni persze lehet, de ha ki akarnak rúgni, ezzel magad alatt vágod a fát. 3 fegyelmivel már simán megszabadulhatnak tőled. Hidd el, semmit sem számít, hány éves vagy, vagy keveset keresel, ha fegyelmit tudnak a nyakadba varrni, az mindennél erősebb.
2019. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 53 volt, mikor felvették egy gyárba operátornak (több, mint két év munkanélküli után), másfél év múlva csoportvezető lett, kb. egy év múlva pedig műszakvezető.

Csak mondom, idős vagy, de így sem lehetetlen munkát találni.

2019. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!