Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek hogy aki szép, csinos, igényes csak irodában dolgozhat, fizikai munkát nem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül alakulnak ki a sztereotípiák. Ha csinálnánk statisztikát, mindjárt látszana, hol milyen kinézetű emberből van több - amiből persze konkrét személyről nem szabad levonni következtetést, csak azt mondani, hogy nagy a valószínűsége.
2019. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

6os azok a főiskolák annyit is érnek. Hihetetlen, hogy a mai világban már minden hülyének lehet diplomája.


Általában a szép nők jobb helyekre kerülnek. De nem csak azért, mert szépek. Az, hogy egy nő szép legyen, rengeteg pénzbe kerül. Aki megengedheti ezt magának, az valószínűleg nem a szakmunkás rétegbe tartozik és nem gyárak között válogathat.

2019. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7%
Ròlam is mindig azt hittèk egyetemre járok...holott alja munkát vègeztem.
2019. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%
Fizikai munkában mégis mi értelme sminkelni?
2019. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
27%

Mindíg adtam a megjelenésemre,pedig nincs diplomàm, fizikai munkàm van és volt is. Hogy mi értelme fizikai munkàban a sminknek? Nos, annyi értelme van, hogy ízléses megjelenéssel, àpoltsàggal is megtisztelem azokat, akikkel a nap folyamàn talàlkozok, valamint magamért is, mert így érzem jól magam, nem pedig slamposan. Úgy vélem, ennyi egy szakmunkàsnak is kijàr...És nem színhàzi sminkre kell ilyenkor gondolni természetesen.

Én ilyen szereotípiàval még nem talàlkoztam, hogy szép nő csak irodàban dolgozhat.Engem csak elkényeztetettnek gondolnak a külsőm miatt.De nem foglalkozom az ostobàkkal. Senki kedvéért nem hanyagolnàm el magam.

2019. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Monica Lewinski is fizikai munkát végzett.
márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!