Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit léphet egy korrekt munkavá...

Mit léphet egy korrekt munkaválaló fizetési ultimátum után? Emelj vagy felmondok-és nem emelnek?

Figyelt kérdés

Egy korrelt gerinces munkavállaló mit lép abban a szituban ha ultimátumot ad a főnökének (emelj bért vagy itthagylak) és a cég nem emel és világosan közli hogy se most se később sem fog?

Nem kéne akkor tényleg elmennie ha nem akar valagat csinálni a szájából?


Mert az ultimátum ősszel volt azóta lassan fél év eltelt és nem emeltek, de nem ment el =totál lejáratat magát. Ezzel vilgosan mutatja hogy sehova nem mehet meg van kötve így azt lehet vele csinálni amit csak a cég akar mert maradnia kell. Ha lenne hova mennie elment volna rég.


2019. jan. 27. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek után semmit. Miután az illető felsült az ultimátummal, mégsem tette meg amit beígért, a főnök számára már egyértelmű hogy a munkavállalónak csak a szája nagy.


Mellesleg eleve mi a korrekt egy ultimátumban?

2019. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Mellesleg eleve mi a korrekt egy ultimátumban?“


Jajj miért a cég hányszor és hányszor adott ultimátumot másnak.

Hányszor volt olyan hogy holnaptól így és így kell jönni az eddigi helyett és ha nem tetszik akkor ott az ajtó.


Volt itt olyan anyuka akinek átlaakították a napját és 16h helyett 19ig osztották be és megkérdezete és a gyerekét hova tegye 19ig? Erre a válasz oldd meg vagy monjd fel.


Ultimátum az van ám bőven és ha az nem korrekt akkor nem korrekt a cég se?

2019. jan. 27. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha korrekt lenne a főnök, akkor mit lépne ilyen helyzet esetén?
2019. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Jajj miért a cég hányszor és hányszor adott ultimátumot másnak"

Ez alapján a logika alapján legalizáljuk a lopást, mert hányszor és hányszor loptak már mások!

2019. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na jó de akkor hogy harcoljon az ember ki egy béremelést? Kéri 1x 2x 3x szépen és persze semmi. És az ikszedik alkalom után elszakad a cérna és akkor odamegy hogy na vagy emelsz vagy hello.

Mást tehet az ember? Nem.

Csak ugye egy ilyen lépés utén akkor tényleg el kell menni ha nem emel. És itt a hiba a sztoriban.

2019. jan. 27. 15:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Balázska már megint mással foglalkozik.
2019. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

miért tilos talán?

a munkahelyeken úgyis 90%-ban máson csáncsognak az emberek. ez neked újdonság?

2019. jan. 28. 08:07
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Jó, oké, válaszolok a kérdésre. Azt lépheti, hogy kirúgja, vagy szétalázza különféle csicskamunkákkal. Ettől most kielégítően bővült a tudástárad? Hatalmas előrelépést fogsz tudni véghezvinni evvel az infóval a birtokodban?
2019. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan: Tegyük fel, hogy a főnök próbaidő alatt kirúgja a kollégámat, mert beteg. Én meg idejövök megkérdezni, hogy nem köcsög az a főnök, aki kirúgja betegség miatt a próbaidős dolgozót? Erre mit lehet válaszolni? A. Nem, nem köcsög B. De igen, köcsög. Egyikkel sem vagyok előrébb, az én életem ugyanolyan módon folyik tovább.

Vagy mondjuk, hogy az alkoholista kolléga megkapja az utolsó figyelmeztetést, hogy ha még egyszer belilul nála a szonda, azonnali hatállyal el van küldve. De mégis bejön piásan, szonda belilul, elküldik. Erre én jövök ide megkérdezni, hogy hogy lehet egy kolléga olyan hülye, hogy az utolsó figyelmeztetés után is bejön piásan? Erre mi lehet a válasz. A. Úgy, hogy már alkoholelvonási tünetei vannak, ha nem iszik B. Úgy, hogy link C. Úgy hogy idióta Számomra egyik válasz sem hoz semmi változást.

2019. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor mondok jobbat.


MIt mondasz arra ha egy piás ember a nagyon sokadik "utolsó " figyelmeztést kapja a főnöktől hogy "ha mégegyszer bejössz piásan kiváglak, ez az utolsó hoyg szóltam" és ezl legalább tizensokadik alkalommal játszódik le.


Mit ragaszkodnak egy alkeszhez? Ha meg ki akarják rúgni mit kínlódnak ezzel a sokadik "utolsó " figyelmeztetéssel? Szonda megfúj jegyzőkönyv azonnali hatályó elbocsátás és kész.

2019. jan. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!