Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek, ha lenne egy...

Ti mit tennétek, ha lenne egy kolléga, akivel néha együtt kell dolgozni, de ő kettőt nem szól hozzátok egész nap, flegmatikus személyiség, lehetetlen vele kommunikálni?

Figyelt kérdés

Elég ritkán kell együtt dolgoznotok, de akkor kín szenvedés emiatt. Ráadásul egy kis helyiségben vagytok ilyenkor összezárva 24 órás szolgálatban.


Nagyon felidegesített tegnap ez a viselkedése. Nem ártottam neki semmit, mégis jóformán levegőnek nézett.



2019. jan. 28. 15:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy egy ilyet fogtam ki.
2019. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%
Miert kellene kotelezoen kommunikalni? En is csak akkor beszelek a legtobb emberrel, ha muszaj, a munka miatt. Ezalol van 1-2 kivetel, de ennyi. Nem kivanok senkivel sem kulonosebben joban lenni. Hallom, miket beszelgetnek egymas kozott, en nem akarok azoknak a beszelgeteseknek a resze lenni. Ha kettesben kellene lennem valakivel, akivel nem akarok beszelgetni, akkor nem beszelgetnenk, ennyi.
2019. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én a munkanapok 90%.-ában két szót nem szólok egész nap senkihez. Bemegyek jó reggelt meló aztán na viszlát és ennyi.

Így néz ki 10ből 9 napom és jó ez így. Bezsélgessen a sok szarral a halál.

2019. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az a beszélgetős fajta. A munkatársaim zöme 40 feletti , unokával is rendelkező személy. 21 éves vagyok, nem igazán tudok mit hozzá fűzni a gyermekes/ unokás/ lakáshiteles témákhoz. Ők sem tudnak mit szólni a PubG-hez vagy Cs:Go-hoz. Két külön generáció vagyunk. A köszönés megvan, esetleg a munkáról néha egy pár mondatot kommunikálunk és ennyi. Ki nem állhatom ha a magánéletemről faggatnak, vagy mások az ő életükről tartanak kis előadást.
2020. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!