Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Paleo diétám miatt kiutáltak...

Paleo diétám miatt kiutáltak és rugattak ki a kollégáim a munkahelyemről. Szerintetek miért zavarta ez őket ennyire? Nektek sem szimpatikusak az ilyen diétát folytató emberek?

Figyelt kérdés
Mivel sok ennivalótól nagyon komoly hasfájásaim vannak,ezért tértem át a paleo diétára,ami jelentős javulást hozott a hétköznapjaimba.Az orvosi kivizsgálásaim folyamatban vannak még. Mikor elkezdtem dolgozni egy cégnél, ahol kb 20 másik ember volt, és szokás volt együtt ebédelni, kifőzdékbe járni, akkor rövid időn belül problémákba ütköztem. Kezdetben elmentem velük,de egész nap fájt a hasam a kifőzdékben kapható ennivalóktól.Utána már magamnak vittem ebédet,ha pedig nem volt időm főzni, elmentem egyedül olyan helyekre, ahol tudtam venni olyan ebédet,amitől nem fáj a hasam. Hamar elkezdődtek a csesztetések, mellettem beszélték,hogy milyen hülye vagyok a diétám miatt. Egy idő után,ha vittem ennivalót,akkor sem velük ettem,mert feltűnően mindig a kajámmal foglalkoztak, és megjegyzéseket fűztek hozzá,így még jobban nem tudtam beilleszkedni. Ennek ellenére törekedtem barátságosnak lenni,de nagyon furán jött ki,hogy nem ettem,és mentem velük soha sehová,a helyzet eldurvult, és a vége az lett,hogy kiutáltak és kirúgattak a főnökkel egy mondva csinált ügy miatt.
2019. febr. 2. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is paleóztam 2 évig, de nem beszéltem róla, nemm térítettem, kerültem a témát. Volt aki belekötött, hogy fogyózom talàn? Csak mert pl húst ettem zöldséggel, salátával, reggelire nem ettem szendvicseket stb. Igyekeztem egyedül menni az ebédlőbe, vagy olyanokkal akik a telefonjukba merültek ilyenkor.

Egy betegség miatt feladtam, mert pont a paleós korszakomba vitt el a mentő és sose jöttem helyre azóta. Teljesen mindegy, hogy egészséges ételeket eszek vagy nem, vannak örökletes betegségek, amin semmi sem segít.

2019. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!