Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölök az új munkahelyre...

Gyűlölök az új munkahelyre bejárni, mindig megtalálnak valami plusz munkával, megoldás?

Figyelt kérdés
Egy részét hazahoztam, de gyűlölök itthon is vele foglalkozni, csak a gyomrom fáj tőle.... Előző munkahelyre szerettem bejárni, de onnan el kellett jönnöm 😔
2019. jan. 20. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint valami jobb lehetőség adódik, váltasz. Addig meg összeszorított foggal végzed a munkád.
2019. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell valtani. En amikor mar utaltam bemenni es gyomorgorcsom volt akkor jottem ra hogy el kell onnan huznom, szepen elkezdtem masik melo utan nezni es azota sikerult megpattannom. Vagy lelepsz vagy elturod de akkor tonkre fogsz menni.
2019. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többet már nem akarok váltani... , hanem visszaváltani. Várom, hogy feloldódjon a korábbi munkahely létszámstopja. Én akartam mindenképpen vezető lenni, de az durva, hogy vannak még felettem egy páran, a beosztottak meg le vannak maradva.
2019. jan. 20. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Váltsál munkahelyet minnél előbb, más megoldás nincs.
2019. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd még meglátjuk. 😔 Most még a dolgok elején járok, de már most többet várnak el tőlem. Van egy másodallasom, ami az előző főállásomnak a “hozadéka”, az már szerencsére májusban lejár.
2019. jan. 20. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg a minimum munkát és mond meg ez nem jó így. Normális munkahelyen a főnökkel meg lehet ezt beszélni, létezik ilyen work and life balance. Megmondanám neki, hogy nem vagyok jól, hivatkoznék az egészségemre, normális főnök megérti. Ha nem, akkor valamit változtatni kell, ha van lehetőség átmennék másik csapatba, vagy munkahely váltás.
2019. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, talán már kezdik belátni, hogy egy fenékkel több lovat nem lehet megülni.
2019. jan. 21. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel
2019. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyre nagyobb a káosz. Van egy beosztottam, aki szakmailag és emberileg is kevés, nem működik együtt a kollégákkal. Ezenkívül vezetői felelősség előadói fizetéséért... Igaz, jól fog mutatni az önéletrajzomban a pozíció, de ez akkor sincs rendjén..
2020. jan. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!