Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyi légkör az...

Milyen munkahelyi légkör az ahol az emberek írásos panaszokat adnak be egymás ellen a főnökségnek?

Figyelt kérdés

Mint az oviban, pistike írásban bepanaszolja a főnöknek marikát hogy a marika azt állította róla nyilvánosan hogy.... mire marika megtudja és ő is írásban bepanaszolja pistikét hogy ő meg azt mondta róla hogy....


Azért mégse olyan mint az oviban mert azért írásban 1 gépelt oldalan panaszt tenni a másik ellen nem óvoda, másrészt itt nagyon komoly dolgokkal vádolják egymást (az egyik lealkesztezte a másikat hogy melóhelyen keményen iszik, a másik meg lek*****ta hogy a hölgyemény fizetős szolgáltatást tart fenn és elmegy korábban a melóhelyről hogy pénzért keféljen)


És ami az igazán durva hogy mindkettőnek igaza lehet a magar részéről (egyik vád se alaptalan....)


De nem ez a lényeg hanem az hogy milyen már hogy felnőtt emberek ilyenekkel keresik a vezetőséget írásban, hogy a másik ez egy részeg s***gg, az meg egy rossz k***va (és kb mindkettő igaz...)??


Felnőtt emberek miért nem boxolják le ezt egymás között? Menjenek ki a parkolóba lés tépjék meg egymást.


Írásban egymásra a főnöknek egymásra okádni??

Ti láttatok már ilyet??



Az meg a bónusz kérdés hogy ezek után miért vannak ezek még állásban-én mindkettőt kirúgnák és téma zárva.


2019. febr. 5. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

munkaügyis? :D


amúgy nem tudom, én például nem foglalkozok azzal, hogy a munkatársaim kinek és hogy üzengetnek meg panaszkodnak...

2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
efészen addig amíg esetleg nem jön majd rólad is egy írásos panasz... mert olyan ember nincs akibe nem lehet belekötni
2019. febr. 5. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Munkaügyis légkör.
2019. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberek nem tudják egymás közt rendezni a konfliktusokat és - mint oviban vagy isiben a felnőttől - most is a főnököt egyfajta felnőttes szerepbe helyezve tőle remélik a konfliktus megoldását.
2019. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan légkör, ami csak Balázska fejében létezik. Az alkoholista hetvenes főnökkel, meg a részeges eső-kelő iskolaigazgatóval egyetemben.
2019. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kérdező két dolog.


1) amit te leírtál az munkahelyi mobbing komoly irodalma van sok helyen jelen van kis szutyokhazánk kiskirály munkahelyein meg nem jelen van simán, hanem egyenesen kötelező. nem is magyar a magyar ha nem okádik a másik pofájába.


2) és egyben sajnos közölnöm kell hogy SZAR helyen dolgozol. uis a vezetőségnek dolga lenne hogy az ilyenenekt csírájában folytsa el. ahol ezt tűrik nem teszik amit kell, meg ott elsősorban a vezetőség a nagy szar és első körben nem is a két melóst hanem a vezetőt kéne kivágni.


normális helyen ez lenne, ill nem lenne ez mert normális helyen ilyen eleve nincs is.


de nyugodj meg a te helyeden megy majd minden tovább az alkalmatlan vezetővel és a segg kollegákkal.

2019. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ti láttatok már ilyet??"


Mivel főnök vagyok én is kaptam már ilyen leveleket de szóban is szoktak szólni hogy a "pistike csúnyán nézett rám rúgjam ki"

Nem foglalkozom velük van nekem elég gondom.

2019. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

"Nem foglalkozom velük „


Akkor te is egy szar főnök vagy mert neked dolgod és kötelességed hogy foglalkozz vele!!


Mert ahol ilyne van ott szar a légkör és ha szar a légkör akkor az kihat a morálra és ha szar a morál szar a teljesítmény és ha szar a teljesítmény esik a bevétel és az már a cégnek is rossz.


neked főnökként ELEMI érdeked hogy foglalkozz ezzel na nem úgy hogy ugrasz a pistikének hanem (csak a példa) behívod a két embert és közlöd velük első és utolsó eset volt még egy szó bármelyikük részéről és mindkettő repül.


de persze ennek is csak akkor van értelme ha van mögötte tényleges szándék és ha még 1 szó van akkor tényleg repüljön is mindkettő.

A rákos szövetet ki kell vágni a szervezetből vagy pusztul az egész szervezet.

2019. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"még egy szó bármelyikük részéről és mindkettő repül."


Munkaerőhiány van, nem rúghatom ki az embereket egy rossz szóért kb. mint valami 8 éves óvódás.

Másrészt amíg megfelelő a termelés addig nem probléma.

2019. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Munkaerőhiány van,"


Hol..... itt nálunk aztán nincs.


Elment valaki jan elején jan közepén már két másik is lett volna a helyére a cég még válogathatott is.

2019. febr. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!