Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok a Tescoban, mint...

Dolgoznátok a Tescoban, mint adminisztrátor?

Figyelt kérdés

Irodai körülmények között, 12 órás munkanapok, éjszakai és nappali műszakban.

Fizetés havi nettó kb 195 ezer.



2019. febr. 6. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább dolgoznék napi 8 órát, és csak nappal, de kevesebbért. Akárhol. Persze ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Én a kényelmet választanám, de nekem csak magamról kell gondoskodnom, családom nincs.
2019. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit mélyebben a zsebbe kéne nyúlni a Tesconak, hogy ilyen munkaidőben dolgozzak náluk és akkor sem csinálnám nagyon sokáig. Amúgy mit kell éjszaka adminisztrálni?
2019. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha ne dolgozz éjszaka. Keress tovább.
2019. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
Ha nem találnék jobbat akkor igen.
2019. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs jobb, akkor elvállalnám.

De nem szívesen. Nettó 195 ezerért nem akarok 12 órában, váltott műszakban kínlódni. Úgyhogy munka mellett is keresnék jobbat és lelépnék, amint lehet.

2019. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én itt dolgozom, csak más véleményére is kíváncsi voltam.

Miért ne lehetne éjszaka adminisztrálni? Az élet nem áll meg attól hogy mások alszanak.

2019. febr. 7. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adminisztrálnék akkor, inkább irigykednék másokra, hogy ők alhatnak. Nappal / délután meg irigyekednék rájuk, hogy kimehetnek a szép napsütésbe, nekem meg aludnom kell.

Na de ha neked nincs ezzel semmi problémád, akkor az tök jó. Valakinek úgyis muszáj a Tescóban adminisztrálni éjjel (ezek szerint:)), és hát milyen jó, hogy olyan ember végzi, aki nem "szenved" emiatt.

2019. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!