Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két éve munkanélküli vagyok....

Két éve munkanélküli vagyok. Mit lehet itt már csinálni?

Figyelt kérdés

Kis megszakításokkal két éve vagyok munkanélküli. Dolgoztam pár hónapokat gyárban, kettőben, de mindig kirúgtak, hol munkahiány miatt, hol mert nem kellett ember.


Szeretnék tanulni, a volt sulimban, meg a környéken nézegettem OKJ-t is amikor most idén Februárban indulnak, de semmi értelmeset nem találtam.


Szeretnék továbbtanulni, de ehhez pénz kéne, de nem találok munkát.


Ahová jelentkezem, onnan vissza se jeleznek, nem hogy felvennének. Bár ezek gyárak mind.



2019. febr. 7. 16:24
1 2
 11/12 RockyCellar ***** válasza:
7%

Utolsó

Nem a legjobb megyében mert Békés megyében lakom.

De ha egyik munkahelyről elmegyek másnap van másik.

Rengeteg szakmunka van meg azokon belül segéd munka meg gyári munka is van.

Csak egy kis akarat kéne mert a munka nem szégyen

2019. febr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sándor G ***** válasza:

Utolsónak, igazad van, nem mehet mindenki a közeli 30-40km-re levő gyárba, 12órázni naponta, mert nem fogja bírni, pláne ha 50éves elmúlt, a reggeli 4órás kelésről nem beszéltünk, este meg 7h.után ér haza , a szerencsétlen melós, ki vannak idegileg, xaros 120-130ez.f,tért. kösz, nem,

Itt vidéken megvagyunk lőve , mert nem kell se villanyszerelő, se műszerész, de karbantartó, +vagy kertész sem kell, nem költenek rá, iskolák, közintézmények, spórolnak mindenen, nem kellenek az emberek sehová..

2019. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!