Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Láttatok már olyat hogy...

Láttatok már olyat hogy hirtelen felindulásból a főnök kirúg valakit és pár nappal később már törleszkedve venné vissza?

Figyelt kérdés

Főnök és beosztott összevitázik de durván és a főnök anynira felkúrja magát hogy kirúgja az emberét (ki vagy rúgva többet ne is lássalak).

Majd másnap rájön hogy nagy óraszámú és képzett embert rúgott ki így ezt nagyon nem lesz egyszerű pótolni és 2 nappal később már törleszkedve hívja mobilon a kirúgottat (ne hülyéskedj gyere már hát ne vedd komolyan...)


Ilyet már láttatok? Milyen főnök ez? Ez elmegyógyintézet!


2019. febr. 10. 18:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"lfeledkeztél a felmondási időről."


Felmondási idő? Hát az van. LENNE.... és ha mégsincs akkor mi van? Semmi.



Miért olyna van hogy kifizetetlen munkabér? Elvileg nincs. És avalóságban? Hogyne lenne.


Mellesleg el tudok képzelni én oylan szitut amikor járn a felmondási idő de egyik félnek se érdeke fenntartani egy terhes munkakapcsolatot így a cég kirúgja a melóst csak úgy az meg tán még örül is hogy szabadul és nem rugózik a felmondási időn amit úgyse akarna ott tölteni.


El tán fel se merül?

2019. febr. 10. 19:45
 12/21 anonim ***** válasza:
11: Figyu, én örömest lemondok a felmondási időről, ha kipengetik az arra az időre járó havibéremet. Ha meg nem, akkor bíróságal fenygetőzöm, elvégre az azonnali hatályú, fizetés nélküli elbocsátásra nyomós indok kell. És egy összeszólalkozás nem feltétlenül elfogadható.
2019. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Balázs Balázs. Fizudat megkaptad már?
2019. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Erről még én is egyből levágtam, hogy Balázska írta ki.
2019. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szegény Balázska, már annyira megbuggyant, hogy csak a régi kérdéseit tudja ismételgetni.
2019. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na meg a tegnapi kérdésénél arról volt szó, hogy az alkoholista főnöke néha full piásan kirúg valakit, utána meg csodálkozik, amikor az illető ott van a kilépő papírokért. :O Evvel akkor meg is válaszolta emezt a kérdését.
2019. febr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Na meg a tegnapi kérdésénél arról volt szó, hogy az alkoholista főnöke néha full piásan kirúg valakit, utána meg csodálkozik, amikor az illető ott van a kilépő papírokért."


Akkor roszszul figyeltál madárkám!!! Ha már idézel akkor legalbb pontosan mert NEM EZT MONDTAM.....


De tudod mit ? IDÉZD BE!! Na?

2019. febr. 11. 08:44
 18/21 anonim ***** válasza:

Hallod, kérdező... Egyre viccesebb vagy. Lelki szemeim előtt látom ahogy agyvérzést kapsz. :D


Ettől független tartom, hogy ha nem Balázska írja ki, azért ez a történet nem annyira sánta. (mint mondtam, szemtanúja voltam egy ilyennek, és boldoggá tett az eset. Mindenki utálta azt a kollégát, az én napjaim külön pokollá tette, és távozása után megkaptam a helyét, meg vagy 50 ezerrel több fizut. ^^)


Viszont a viselkedésből egyértelmű, hogy megint ugyanaz a kamu kérdéseket író egyén van a billentyűzet mögött, úgyhogy. Case closed.

2019. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17: Nos, Balázska, most égsz, mint a Reichstag, ugyanis be tudom idézni. Parancsolj!


"Részegen felhívott egy kollegát hogy ki vagy rúgva takarodj a francba.. másnap fogalma se volt az egészről és fel volt háborodva hogy a kollega ott ült az irodájka előtt a kilépőkre várva...


én?? én nem modtam semmit.


ment a duma.


ezh is megtörtént a héten."


Forrás:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


4-es, kérdezői komment

2019. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19#

Ne fáradj, úgyis letagadja, hogy azt ő írta ki.

2019. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!