Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól kijöttök a kollégáitokkal?

Jól kijöttök a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés
Üzletben dolgozom ahol csupa kétszínű emberrel vagyok körülvéve.Mindig épp az a rossz aki valami miatt epp nincs ott.(így valószínűleg én is ) Nem akarok a birkák közé beállni , ezért nem is szórakozok velük, viszont így nagyon hosszú egy nap.

#munkahely #rossz kollektíva
2019. febr. 11. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A többség rosszindulatú, irigy, de sajnos a magyar társadalomra ez általánosságban jellemző.
2019. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

90% igen. A maradek 10% senki se birja.

Tobbszaz emberrol van szo.

2019. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Nállunk is ez van, de én már le sza.om,nyilván nem mondok el olyat ami nekem rosszul esne ha vissza halanám, az idősebbek is ilyenek és a fiatalok is, én leginkább a fiatalokkal lógok így legalább nem hosszú egy nap, eleinte volt olyan hogy nem álltam be a sorba és akkor tényleg hosszú volt a nap elég rossz volt, ezért inkább be álltam hozzájuk kell egy kis szórakozás stb..
2019. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
A többséggel jól kijövök. Eléggé mások vagyunk, szóval nem leszünk sose közeli barátok, de tök jól együtt tudunk dolgozni és néhánnyukkal elég jó haveri a viszony. Csak 1-2 olyan közvetlen kolléganőm van, akiket nehezen viselek el, de ennyit ki lehet bírni.
2019. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem bírom őket, mert sznobok, így a másik élete a legfontosabb nekik. Mindig van, ami téma lehet számukra. Amikor tudom, nem vagyok velük.
2019. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!