Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akiknek könnyű munkájuk van,...

Akiknek könnyű munkájuk van, alig kell valamit csinálniuk, kB egész nap csak gépen kockulnak, nektek mi a munkátok?

Figyelt kérdés

Milyen szakirányú vegzettsegetek van?

Milyen munkakörben dolgoztok?


Nekem van egy logisztikus-nemzetkozi szállítmányozási ügyintézo szakmám, de annak idején nem tudtam benne elhelyezkedni, most pedig nehéz fizikai munkát csinálok, napi 10 órában. Nagyon utálom, éhbérért lóg a nyelvem nap mint nap, elegem van már. Szeretnék kicsit megallni.

Jó lenne neha csak úgy leülni 10 percre..


Az eredeti szakmámban már nem tudok dolgozni, mondván: régen csináltam, azóta már sokminden változott (jogszabályok, fuvarozási feltételek stb stb). Magyarul nem friss a tudásom.


Akik irodában dolgoztok és jól elvagytok bent, mit dolgoztok? Mi a szakmátok?


2019. febr. 12. 10:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Agrármérnök vagyok, egy cégnél dolgozom. Van olyan nap, hogy nem érek a feladatok végére, de van lazább nap. Beléptető rendszer van, de sehol sincs nagyon olyan hogy ha nincs éppen feladat, akkor eljössz...


Én váltani akarok, holnap interjúra megyek. Nem megy ez az egész napi ücsörgés, pedig nem vagyok már fiatal.

2019. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!