Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy munkahelyre,...

Jelentkeztem egy munkahelyre, azaz csak az önéletrajzomat adtam be, és most fel akarom hívni, de mit mondjak? Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hívnám fel, mert csak feleslegesen zaklatod őket. Ha be akarnak hívni interjúra, akkor úgy is értesítenek előbb-utóbb, ha meg nem, akkor felesleges azért felhívni őket, hogy nemet mondjanak. Ha meg még be sem fejezték a válogatást, akkor lehet hogy a telefonálásod negatív benyomást kelt és emiatt vetik el az önéletrajzodat. Persze lehet, hogy valakinek pont az fog tetszeni, hogy érdeklődsz és nem adod fel, csak én tapasztalatból tudom, hogy nem igazán szokták díjazni az ilyen érdeklődéseket, amivel feltartják a munkájukat.


De ha mindenáron telefonálni akarsz, akkor bemutatkozol és azt mondod, hogy nem rég jelentkeztél egy pozícióra hozzájuk és szeretnél érdeklődni, hogy meg történt-e már a kiválasztás.

2012. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha belegondolok, hogy HR-es vagyok, és több száz beérkező önéletrajzot kell feldolgoznom, egyéb más feladatok között, eléggé frusztrálna, hogy hívogatnak.
2012. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!