Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én a főnök vagyok nem azért...

Én a főnök vagyok nem azért vagyok itt hogy dolgozzak! - értelmezhető ez a mondat?

Figyelt kérdés

Már sokadik alkalommal hallom ezt a mondatot a főnöktől és én bizony nem értem.

Én a főnök vagyok nem azért vagyok itt hogy dolgozzak!


Mondta ezt a főnök amikor egy -egy újabb ember ment el és felvetődött hogy amíg nincs új a helyére addig álljon már be ő is melózni talán és ne csak szentségeljen hogy nincs ember megint és ki áll be X melóba.


És erre mondták neki hogy főnök úr talán beáll maga! Miért ne?


És erre hangzott el a végtelen bölcsesség: Én a főnök vagyok nem azért vagyok itt hogy dolgozzak!


Ja..... azt hittem egy munkahelyen mindenki azértt van hogy dolgozzzon, de úgy tűnik tévedtem.


2019. febr. 15. 07:28
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Abban biztos vagyok, hogy ennyi alázattal, amennyi a főnökbe szorult, nem lesz hosszú életű a cég. Lassan kezdj el keresni új munkahelyet.
2019. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen vannak ilyenek :D
2019. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"t, nem lesz hosszú életű a cég"


1995 óta létezik és ezzel a főnökkel. Mondjuk én nem vagyok itt azóta de 2000 óta igen az is 20 év lassan és azóta bizony ilyen. Szerintem azleőtt is ilyen volt.


Szóval ha ma be is zár akkor is jó 20 éve megy.

2019. febr. 15. 07:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Jobb esetben a főnöknek kéne példát mutatni és vinni előre a céget a szorgalmával. Ez egy hozzá nem értő világ lustája lehet, jól pofára fog esni.
2019. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Az egy dolog, de 20 évvel ezelőtt rengeteg jelentkező közül választhatott. Az idők pedig változnak. Jobb, ha megszokja a főnök, hogy manapság már nem olyan új munkást találni.
2019. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"ogy manapság már nem olyan új munkást találni.

"


Ja régebben másnapra ott volt most meg 1-2 hét is megvan.... talán az embert. Igaz már nem 20na jelentkeznek egy hirdetésre mint régen de múltkor is elment valaki és 5en jöttek volna 2 hét alatt.

2019. febr. 15. 07:40
 7/22 A kérdező kommentje:

", jól pofára fog esni."


Az lehet de 2 gyereke van mindkettőnek nem lakást teljes házat vett telekkel, magának mikor elkezdte a bizniszt volt egy szoba konyhája a nyóckerben most van egy 6 lakásos társasháza és minden lakás a nevén van..szóval ha pofára is esik már rég megvan neki az ami más embernek 10 élete alatt sincs.

De nem esik az pofára dehogy esik.

2019. febr. 15. 07:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem igaza van az előttem szólóknak. Az ilyen főnök viszi csődbe a céget vagy a vállalkozást...

Nekem is ez a személyes tapasztalatom.

Az, hogy a te főnököd még ott van és a cége működik ezzel a mentalitással, az bizony vagy oltári szerencse, vagy valami hátszél...


Egyébként igen, egy NORMÁLIS céghez mindenki azért jár, hogy dolgozzon, a takarító nénitől egészen az igazgatóig.

Csak sajnos ez kevés helyen van valóban így.

2019. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Csak sajnos ez kevés helyen van valóban így."



Akkor viszotn ami itt megy az nem egy csoda hanem egy totál mindennapi történet?

Ezek szerint.

2019. febr. 15. 07:45
 10/22 anonim ***** válasza:
A főnök amúgy el tudná végezni azt a munkát? Mert ha nem akkor értem, bár a szóhasználata tényleg szerencsétlen volt.
2019. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!