Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi lenne a fontosabb?

Nektek mi lenne a fontosabb?

Figyelt kérdés
Egy szereldében számítógép előtt végző ülő munkád van és nem kell megszakadni 8 órában, ráadásul közel 200at keresnél egy műszakban. Mi lenne a fontosabb? Még emelné a béreket a cég és a pénz miatt évekig ott maradnál de úgy egyedül éreznéd magad egész nap, mert nem nagyon szólnának hozzád. Vagy nem tenne boldoggá hogy ennyi pénzt kapsz, mert nem kell annyit tenni érte mint a szerelőknek és ez zavarba. Illetve fontosabb lenne hogy hogyan érzed magad a munkahelyeden. Pénz vagy hogy vannak e ott olyanok akikkel jóban vagy?
2019. febr. 15. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy jól keressek, de próbálnék olyan melót találni amivel jól keresek és még szeretem is. Nehezebb ilyet találni, de van.

Viszont ha csak ez a két lehetőség van, inkább érezzem magam jobban.

2019. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én maradnék, de ez én lennék, mert az egyedüllétet bírom.
2019. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!