Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is volt/ van több évig...

Más is volt/ van több évig munkanélküli? Több mint 1 évet

Figyelt kérdés

Vagy ez csak az én kiváltságom, vagy más is van így?


"Pályakezdő vagyok" (Bár nem tudom milyen pályát kezdtem..) és már 2 éve munkanélküli vagyok, pár hónapo megszakítással.


Csak gyárakban dolgoztam, és mindenhonnan kirúgtak pár hónap után. Egyik helyre találtak helyettem olcsóbb munkaerőt (ukránt) másiknál meg nem volt megrendelés és kitettek, mert nem kellett ember.


Most 20+ évesen itt vagyok a szarban és nagyon bánt :(

Jelentkezem én munkahelyekre de nagy ritka ha visszajeleznek, nem hogy alkalmaznának.



2019. febr. 15. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha vissza sem jeleznek, lehet, nem vonzó az életrajzod.

Kihasználtad egyébként az otthon töltött időt valami értelmesre?


Egyébként igen, voltam ugyanígy. Csináltam egy felsőfokú nyelvvizsgát meg kijártam külföldre feketézni, mert sajnos oda se jelentettek be. De a semmitől több volt és sokat tanultam az alatt az idő alatt.

2019. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Elvileg te nem is létezel...mármint ha elhisszük, amit a TV hazudik arról, hogy mindenki dolgozik, aki akar.
2019. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem. Sajnos nem csináltam semmit, amit nagyon bánok, és szégyellem.


Teljesen belesüppedtem a munkanélküliség gondolatába. Mindennap úgy keltem fel hogy nem érek semmit, nem érek semmit. Még most is így...

Meg még a pszichiátriát is megjártam, egy kisebb idegösszeomlással, amiből lassan jöttem ki.

2019. febr. 15. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje elkezdeni cselekedni.
2019. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Cselekedi? De mit?


Midig depressziós, pánikbeteg voltam pesszimista, most minden csak felerősödött, meg nagyon durva alvászavarom is kialakult.


Gyakorlatilag a szobában élem a napjaim, és azt is úgy, hogy odébb menni se tudok, annyira szarul vagyok.


Pedig egyetemista szeretnék lenni, de ez így nem fog menni, hogy semmit se kell csinálnom és nem bírom ki a napokat.


Pusztult az egész. Nincs bennem már minimális élet se.

2019. febr. 15. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam én, hogy neked mi szükséges az előbbre jutáshoz? Nekem az idegen nyelv magas szintű ismerete és egy tanfolyam kellett.
2019. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idestova hat éve, na jó, hat és fél. Miért? Mert pokerből jobban elvagyok mintha dolgoznék bármit is.
2019. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Költözz olyan helyre ahol több munkalehetőség van és adnak ingyenes szállást. Sokan csinálják ezt ahol én dolgozom. Én is így kezdtem hogy másfél évig szálláson voltam, aztán amikor lett párkapcsolatom meg anyámék is jöttek utánam szintén munka miatt akkor közösen kibéreltünk egy 3 szobás családi házat és ott élünk. A rezsi, meg a bérleti díj eloszlik és pénzünk is marad. Teljesen jó így ebbe az országba. Nekünk a barátnőmmel is jó, főleg így kezdésnek.
2019. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!